Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 napja szültem, normálisak...

10 napja szültem, normálisak ezek az érzések?

Figyelt kérdés

Szédülök.Ez gondolom a vérveszteség miatt van, elég alacsony lett a hemoglobinom, szedek vasat.

De e mellett sokszor elég gyengének érzem magam, olyan mintha a beleim csavarodnának, tele lennének levegővel.

Elég keveset ettem a kórházban sajna, meg az első pár napban itthon is, gondolom összeszűkült a gyomrom, mert semmit sem kívánok, és ha eszek általában enyhe hányingerem van utána...de nem durva, csak olyan mint mikor nem kívánok valamit és mégis eszek.

Ja és még van vérzésem...nem durva, de van.A betétben meg a papíron is teljesen normális, menzesz szerű, de mikor pisilek nem egy egybeálló "vértócsa" van a WC-ben, hanem inkább ilyen "cafatok".Ezek normálisak, ugye?első baba...amúgy a kicsim iszonyú édes, komolyan sírok sokszor mikor ránézek...még sírósabb vagyok mint terhesség alatt....


2010. okt. 26. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sorban:

Grat!

szedjél vasat napi kettőt is!

csavarodós érzés: helyre kerülnek a szerveid.

egyél!!!!

az érzelmek normálisak.

2010. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ,mindegyik normális. Vérezni 6 hétig normális ,ezért hívják az első 6 hetet gyermekágynak. A többit leírta az első.
2010. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisak. Én is sokáig szédültem, a védőnőm a második látogatásra más vastablettával érkezett hozzám:) Még zuhanyozni is alig tudtam, olyan támolyogtam be néha. 3-4 hét alatt helyreálltam. Igen, a belső szerveknek (gyomor, belek, máj) idő kell, míg visszarázódnak. Nagyon fura érzéseim voltak nekem is, sokáig éreztem a fantommozgásokat, mintha még mindig a hasamban rugdosott volna a baba. A vérzés nálam is változó volt, napokig alig, aztán megint erősebb lett. Nagyjából mindhárom szülés után ez volt a menetrend.
2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor jó, köszi:)remélem hamar összeszedem magam, mert szeretnék már végre teljes értékű anyuka lenni:)

ja és akkor a hasszurka is normális?

néha elfelejtek elmenni pisilni, és mikor elmegyek jön egy csomó, utána meg szurkál a hasam...

2010. okt. 26. 15:45
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és mellettem meg mindenki jól érzi magát, én meg fázom...de ez meg gondolom a fáradtságtól van, ugye?
2010. okt. 26. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, minden teljesen normális. Nekem pont a 6 hetes kontrollra múlt el a vérzésem. A beleim is fájtak és olyan durva méhösszehúzódásaim voltak az első 3 hétben, hogy a szülésnél is jobban fájtak (na jó, nem a tolófájásnál).

Ja, és 3 hónapig szinte egyfolytában sírtam a boldogságtól, már anyukám is csodálkozott. :-)))

2010. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 27. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szóról szóra ugyanígy voltam mint Te! Aztán minden helyrejött, de még mindig elbőgöm magam olykor-olykor ha a babámat dajkálom! Imádom őt is, meg az anyaságot is!

SOK BOLDOGSÁGOT A PICIHEZ!

2010. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!