Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki spirált használ segítene?

Aki spirált használ segítene?

Figyelt kérdés
már 17 hónapos a lányom és a 6 hetes kontrollon tették fel a spiált.kb.4-5 hónapja jött meg először(még mindig szoptatok).az első 2 hónapban eléggé össze vissza véreztem,majd 2 hónapig pontosan jött meg de most megint kb.5 napja vérezgetek(nagyon kevés,elég egy tisztasági betét)mitől lehet ez?másnak is volt ilyen?valami baj lehet a spirállal?
2010. okt. 26. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is spirálom van mirena de nekem se volt még menszeszem szoptatok 11 hós a bébim! azt szokták mondani ha hirtelen fellépő nagy mennyiségü vérzésed van akkor van baj!de ha nem mulik keres fel 1 nőgyógyászt!
2010. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne használjatok spirált, mert abortív eszköz! Tudtátok?
2010. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!nekem csak össze vissza van és kis mennyiségű vér,de azért bejelentkezem a dokihoz!köszi!
2010. okt. 27. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
másodiknak üzenem tudod mi a mirena?ha a folyószámlámra utalod minden 3 hónapba a tabletta árát igérem jó kislány leszek és nem rakatok fel spirált
2010. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!