Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használ valaki spirált?

Használ valaki spirált?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Jó és rossz tapasztalatokat is várok.Köszönöm.
2009. szept. 12. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én használtam. Praktikus volt bár bővebb vérzéssel járt. Akkor azzal nem foglalkoztam, de így utólag elvi fenntartásom támadt. A spirál abortáló eszköz, tehát megfogan az élet, csak nem hagyja a spirál beágyazódni a megtermékenyült petesejtet. Ez a hozzánk érkező gyermeknek, amolyan "menj innen, itt nincs hely számodra" üzenet. Jobb lenne, ha meg se termékenyülne a petesejt - ma így gondolom.Meg a nyálkahártyát is izgalomban tartja örökké. A barátnőm spirállal lett terhes.

Másrészt, egyedülálló koromban, nem kellett folyton gyógyszert szednem, és ha berepült valami kis madár a csapdába, ki tudtam használni az alkalmat.

de már két nagy gyerekem van.

2009. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár nekem nincs, engem is foglakoztatott.

Nagyon sok fórumot olvastam róla, és volt aki észre sem vette, volt akinek folyamatos alhasi fájdalmai voltak, állandó gyulladás, erős vérzés, közti vérzés. Két ismerősöm hurok mellett lett terhes.

Van egy drágább fajta, valami Minerva a neve, ez igaz 50 E ft körül van, de van állitólag egy hormonkapszula benne, ami folyamatosan adagolja a hormont, igy nincs erős vérzés, meg ilyenek, a nőgyógyászom nagyon dicsérte.

Próbáld ki, és megtudod, hog birod-e.

2009. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!