Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszajön a fél év munka után...

Blade0810 kérdése:

Visszajön a fél év munka után járo gyed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyen tervről.
2010. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

remélem nem.

tessék elötte berakni a közösbe!

2010. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Akkor kell szülni,mikor van rá fedezet,és akkor nem a gyedért meg a stbikért kell sírni...
2010. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
jaj de örülök hogy nem csak én vélekedem így, ahogy a 2.!!
2010. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt kérdem mert én azt kapok!!! Csak ugy halottam visszajön januártol!
2010. okt. 26. 16:47
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 2. és 3. válaszoló!Ha mindenki akkor vállalna gyermeket mikor mindene megvan,akkor már régen kihalt volna a magyar nép!

Másrészről viszont én pl. hosszú évekig dolgoztam,de mivel maszek volt a munkáltatóim többsége,így nem voltam bejelentve!Van 200 napom,de mégsem kapok majd GYED-t!Hol itt az igazság?

Most lehet lepontozni!!

2010. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igazagságod,van csak én ilyenekkel foglalkozom,és nem fér a fejembe,ha magát se tudja fennt tartani,miért szül a semmire,vagy az egy szobába,5 mellé miért is szüli meg a 6. is? Van fogamzásgátló és abortusz is most engem is lehet leponytozni...
2010. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18:24

Természetesen azzal én sem értek egyet,hogy 3-4-5...gyereket szüljön valaki a semmibe,de mi pl. a második babánkat várjuk,saját házban lakunk,rendezett körülmények között,a párom 13 éve folyamatos munkaviszonnyal rendelkezik,én meg mint említettem csak kicsivel maradtam le a GYED-ről,és az sem az én hibámból alakult így!

2010. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Félbeszakítom kicsit a vitát, és bocsi, de offolok. Azt tudja-e valaki, hogy a két év gyed, egy év gyes visszajön-e? Valószínű jön a kistesó, és azért vagyok kíváncsi, mert a legközelebbi bölcsi 15 km-re van, és azért egy 1 évessel ez nagy élmény lenne. 25000-ért meg nem maradok itthon.
2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én úgy hallottam, hogy tervben van a 3 éves gyes visszaállítása, de a gyedre az új szabályok vonatkoznának továbbra is. Tehát min 1 év munkaviszony kell hozzá, a 2 évhez pedig 2 év mv.

(szerintem jól is teszik, hogy ha ez változatlan marad!)

2010. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!