Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Középiskola,4év buli, legyeske...

Középiskola,4év buli, legyeskedés a fiúk körül, 0 év munka, teherbeesés. Büszkeség így az anyaság?

Figyelt kérdés

Facebook-on dicsérgetik egymás gyerekét, képeket pakolnak fel... és egész nap csak lájkolják az ilyen "legnagyobb öröm az anyaság", "büszke vagyok, hogy anyuka vagyok" meg "aki szerint az anyaság nem munka",... és akkor leírják,hogy 9hónapig hordták, meg áplják ha beteg... de úgy, mintha már felnevelték volna azt a gyereket.

Csak szerintem értelmezik félre ezek a fiatal lányok a családalapítás meg a felelösségteljes anya kifejezést? Nekem azt tanították tanulás, munka, tisztességes férj keresés és aztán baba. De sokan csak úgy teherbeesnek a barátnöjük pasijától, életükben nem dolgoztak, az anyjuk föz rájuk...


2011. nov. 3. 17:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
hát legalább ebben leljék örömüket ha már egész életüket lecseszték
2011. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
2. A kérdésem egy csekély részét sem sikerült értelmezned. És nagyon közönséges is vagy. Tippelhetek...? :D
2011. nov. 3. 18:09
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
És mi a kérdésed?
2011. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Az, ami a zöld téglalap felsö részében van.
2011. nov. 3. 18:18
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

majd rájönnek,hogy mindig jönni fog az a gyerek ha akarja ha nem.a mama sem fog mindig főzni pasizni sem lehet majd csak úgy.

ha meg nem akkor örülj hogy nem te vagy a nagyi.

2011. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a baj, hogy nem Facebookolok, de tényleg nem értem...
2011. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Egyértelmüen kiderül a kérdésböl, leírásból a véleményem a dologról, de kötekedés nélkül érdekel, hogy ök ezt így okésnak érzik e, egy beteljesült életcélnak gondolják e.... (stb, tényleg nem akarok újra leírni a fentieket)
2011. nov. 3. 18:24
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a terhesség előtti életednek ahhoz, hogy jó anya vagy-e vagy sem. Lehetsz úgy is büszke anya, hogy fiatal vagy, nem dolgoztál még, stb...
2011. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Megpróbalom mégegyszer a kedvedért. Tehát sok fiatal lány van, aki nem dolgozik, nem tanul már évek óta, aztán teherbeesett és most játsza a büszke anyukát. Veri a mellét éjjel nappal a közösségi portálokon arra, hogy gyereke van, miközben otthon laknak a szülöknél, a pasit vagy alig ismeri pár hónapja, vagy épp úgy lett a gyerek, hogy egy meglévö kapcsolatot zilált szét. Lényegében semmit nem tud felmutatni azon túl, hogy szült.
2011. nov. 3. 18:30
 10/36 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, igen. De várd meg, amikor munkát kellene keresniük, akkor mekkora arcuk lesz....
2011. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!