Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan NŐről tudomása valakinek...

Olyan NŐről tudomása valakinek, akinek gyereke (i) van (nak), fenttarktják a boldog család látszatát de közben a nő szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Hogyan lesz egy családos nőnek szeretője?

Ki lesz egy családos nő szeretője?

Hogy tudnak találkozni úgy,hogy a család nem vesz észre belőle semmit?


2010. okt. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
én nem tudok, bezzeg férfit.....
2010. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudok, nem is egyet. Igaz régi történetek.

Úgy lesz szeretője, hogy a férje nem törődik vele.

Bárki lehet a szeretője, a férfiakat nem érdekli van-e férje a nőnek, ha tetszik neki a nő.

Nagyon sok mód van a találkozásra pl. délutánonknt mikor a férj dolgozik, s a nő nem.

2010. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy direktben szeretőt keres, vagy valaki leszólítja úgymondd felszedi akár az utcán buszmegállóban stb.

Ha egy nő csinos, jól tartja magát, divatosan öltözik, sok férfi szeme megakad rajta, nős, nőtlen is megnézi! A férfiaknak a szex kell, ha tetszik a nő mindegy hogy házas vagy hajadon, nem a családdal randizgat, hanem a nővel!

A találkát meg megoldja a nő, otthon a férj vigyáz a gyerekekre míg " barátnőnél, tornázni, vásárolni" címszó alatt biztos alibivel 2-3-4-5 órára elmegy az asszony.

Barátnőv van így, hogy miért, a mindennapok fásultságából így ruccan ki, otthon minden rendben, csak monoton egyhangú, vágyik az izgalomra, valami másra, valami újra sex terén.

2010. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok nőt és férfit is. A férfiaknál szinte az összes nyílt titok, a nőknél a férj nem tud róla, legalábbis még nem pattant ki botrány, ez egy közepes nagyságú községben van. A munkahelyen ismerkedtek meg, a férjjel soha nem voltak szerelmesek egymásba, csak a férj a feleségbe. Munka után, munkahelyi bulikon randizgatnak. Közben a férj mindenfelé cipeli, kirándulgatnak, nyaralnak. Van gyerekük, hatalmas ház, autók, anyagi gond nincs...
2010. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Kövezzetek meg, de nekem van szeretőm...férj és 1 gyerek mellett.

A szeretőm szintén házas pasi.

Mindketten szeretjük a családunkat és sosem hagynánk el őket, de sem ő sem én nem kapjuk meg otthon azt, amire vágyunk.

Hol találkozunk?

Ahol tudunk...

Mikor?

Amikor el tudunk szabadulni otthonról.

Hol ismerkedtünk meg?

Egy régebbi munkahelyen. Azóta már egyikőnk sem dolgozik ott.

2010. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kedves utolsó,én aztán biztosan nem kövezlek meg érte,hiszen nem ez volt a kérdésem célja.

Egyszerűen csak érdekelt,mert a környezetemben az utóbbi időben rengeteg férfit látok aki családos,és tudom hogy olykor félrelép.

Általában magas beosztású férfiak,rugalmas munkaidővel,így könnyen megoldják a találkozót.

Továbbá végiggondoltam,hogy a terhesség az alakjukat sem változtatja meg,nem reped szét a bőrük,ugyanolyanok maradnak,tehát kvázi arra jutottam,hogy nekik könnyű szeretőt tartani.

Innen a kérdés,hogy valyon hogy van ez a nőkkel,mert nőt viszont nem ismerek,aki így lenne.

2010. okt. 27. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Hgyan lesz egy családos férfinak szertője?


Na ugyanúgy lesz a nőnek is.


Ki lesz egy családos férfi szertője??

2010. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az anyám.

44 éves, fiatalos, csinos, jól ápolt, jól keres, kedves, aranyos, szimpatikus nő. mi voltunk a mintacsalád, vagyis vagyunk is. mi gyerekek felnőttünk, apu 24/48 órában dolgozik, szabad idejében maszekol. anyunak éve óta szeretője egy szintén 40-es, családos pasi. persze én ezt csak véletlenül tudtam meg, egy informatikai baki miatt. hosszas vívódás után nem mondtam el sem anyunak, sem apunak, úgy gondolom, nincs jogom beleszólni, ez az ő kettejük dolga volna. az öcsémnek sem mondtam el, de szerintem ő is sejti. aput meg mintha nem is érdekelné, csak eléldegélnek anyuval egymás mellett.

nagy ledöbbenés volt, de túltettem magam rajta.

anyu a munkájára hivatkozva rengeteget utazik, persze kocsival, és nem tudhatom, hogy ebből ténylegesen mennyi a munka és mennyi a magánút...

hogy hogyan jöttek össze, nem tudom. gyerekkorom óta ismerem a pasit is, a környéken lakik, pár évvel fiatalabbak a gyerekei, mint én.

2010. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik otthon a törődés, érdeklődés, akár a szeretet is. A nő nem nyugszik bele, hogy őt már le se sz...k, hiába csinos. Másnak bezzeg feltűnik, hogy csinos és nem fukar a dicséretekkel, figyelemmel. A nő kivirul és megnyílik. Talán még szerelmes is lesz. Persze a családot senki sem szívesen rúgja fel, ilyenkor talán még az is előny, ha a szerető is házas. Persze minden titokban megy, lopott órákban. Nem kell ebbe beavatni senki idegent, úgy kisebb a lebukás lehetősége is.
2012. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!