Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a gyermeke MR vizsgálat...

Akinek a gyermeke MR vizsgálaton volt, jól bírta a bezártságot?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Hány éves volt akkor?
ápr. 10. 09:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én gyerekkoromban voltam, 10 évesen. Koponya MR volt. Akkor féltem amikor megérkeztünk és megláttam az MR készüléket, de elmondták hogy mi fog történni, hogy hangosan fog mindenféle kattogó hangot kiadni a gép. Kicsit féltem bent, de nem volt vészes. Időnként a mikrofonba beszéltek nekem egy kis ideig, így nem volt vészes.

ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom 5 éves volt, amikor vinni kellett.

Nem volt könnyű. Folyamatosan beszéltem hozzá, meséltem neki. Nem félt, csak nehezen bírta ki, hogy ne mozogjon.

Amúgy nem volt teljesen zárt az MR, ott álltam mellette, be tudtam hajolni hozzá. Fogtam a kezét is végig.

ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kicsi voltam, nem emlékszem mennyi, de vagy harmadikos vagy negyedikes. Apukám elpoénkodta az egészet a folyosón, igazából erre emlékszem az egészből, meg hogy a végén, amikor jön ki az ágy vagy mi a gépből, az orvos megcsikizte a talpan. Nekem nem volt ijesztő, valószínűleg inkább unatkoztam :D
ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!