Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért félek a terhességtől?

Miért félek a terhességtől?

Figyelt kérdés

Már a terhesség gondolatától is rosszul vagyok. A gyerekektől félek. Nem tudom mi bennem ez a nagy félsz a terhességtől és a gyerekektől. Páromnak van egy 3 éves kislánya, nagyon jól tudom kezelni. És általában amiket mondok páromnak, hogy mit hogyan az be is szokott válni.

Nagyon sok ember mondta már nekem, hogy jó anyuka lennék, de én ezt nem érzem magamban.



ápr. 12. 21:37
 1/4 anonim válasza:
42%
Fölösleges ezen aggódni, ha megtermékenyül a petefészked úgyis előtörnek az ösztönök.
ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Az első válaszolóval egyetértek. Annyit tennék hozzá hogy a petefészek soha a büdös életben nem termékenyül meg. A petesejt annál inkább. 😅
ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem jó párral vagy.
ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is félek tőle. A végén beperelhetnek gyerektartásért vagy megtudja a feleségem...
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!