Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kellene tenni, ha elveszte...

Mit kellene tenni, ha elvesztettem a szülés és az anyaság iránti örömöm és izgalmam? Már nem is várom a szülést, egyenesen félek tőle.

Figyelt kérdés
30 hkm.

2020. júl. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadni a természetes érzéseidet és nem ítélkezni magad felett.

Ez nem csak öröm és izgalom, hanem fájdalom és félelem is.

Most is, szülés közben és utána is.

Nem tökéletes habcukormáz, van rossz része is.

2020. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a nők többsége inkább fél a szüléstől és azt a részt átugraná. De ettől még az anyaságnak lehet örülni. Pl. én sem örültem annak, amikor mondjuk hánytam, fájt a derekam meg aranyerem lett, annak meg pláne nem, amikor hetekre kórházba kerültem, de ettől még nagy szeretettel vártam a babám, beszélgettem vele, elképzeltem, kíváncsi voltam rá... stb., és persze közben néha rettegtem egy sort, hogy belehalok a szülésbe, meg mégsem nekem való a felelősség. A terhesség ilyen ambivalens érzelmekkel teli hullámvasút, amire még a hormonok is rápakolnak egy nagy adag turbót.
2020. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3. trimeszter nem egy leányálom,a szülés is közeleg. Lehet picit most rossz kedved van. Majd elmúlik. Nekem is voltak ilyen napjaim már a vége fele. Elegem volt mindenből és mindenkiből még magamból is😀. A 38. héten már várni fogod,én már menni alig bírtam.
2020. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszanak a hormonok, fogadd el, lesz még fordítva. És ha megszületik se lesz minden habosbabos, ahogy fentebb már írták.
2020. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ezt az oldalt nézned. Itt olyanokat olvasol, hogy nem csoda, ha elmegy a kedved az egésztől.
2020. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!