Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok a menzával?

Elégedettek vagytok a menzával?

Figyelt kérdés
Iskolás/ovis/bölcsis a gyereked? Milyen a menza? Miket adnak? Szereti?
ápr. 17. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan nem.

Ovis.

Maga a kaja viszonylag változatos. A gyerekem szereti is. Viszont iszonyú kevés. Kilép az oviból és az az első, hogy enni kell neki.

ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kimondottan szereti (Zalaszentgrót). Elég is, finom is.
ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Volt szerencsém próbanapra menni kóstolni, mondták a gyerekek, hogy ezeken a napokon sokkal jobb volt az étel, mint máskor, de szerintem így is inkább moslék volt, mint étel. A leves minden nap ugyanaz volt, csak más volt a neve. Kétszer volt felismerhetetlen főzelék, meg fantázianevű ételek, amiből azt se tudod, mit várj. Ami engem viszont kiborít, hogy minden szelet kenyér 3 részre van vágva, a nyolcadikos tízóraija is csak egy harmad szelet kenyér. Szinte minden nap kenyér van tízóraira, uzsonnára valilyen trutymóval, a zöldség benne általában répa vagy lilahagyma...


Miskolc amúgy.

ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon változatos az étkezés, bőséges és finom. Mi is rendeltünk egy ideig az óvódából ebédet amikor dolgoztam én is(most várandós vagyok én főzök). Például még a joghurtból is a minőségit kapják és mindennap van gyümölcs is.
ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, bölcsi.


A reggeli/tízórai és az uzsonna kevés neki. A lányom reggelizik itthon, majd reggelizik bent és megeszi a tízórait is. Szerencsére az ebéd szabad szedés, az elmondottak alapján szinte mindig repetázik, nem túl változatos amúgy. A hét 4-5 napján valami főzelék van hússal és mellé krumpli, néha leves+ sütemény, vagy gyümölcsmártás. Ha megyek érte a bölcsibe, gyümölccsel és valami szilárd ennivalóval (keksz, pufi, olajos magok) megyek érte mindig, mert bár uzsizott előtte 1,5 órával, de éhen akar halni. Majd hazajövünk és este rendesen vacsorázik. Állítólag bent mindent megeszik, tízóraira minden nap van gyümölcs.

ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsis kaját volt szerencsém kipróbálni. Volt, ami nagyon finom volt, volt, ami kevésbé, de még abszolút ehető volt az is.

Mármint a főtt étel része. Ott ugye van reggeli és uzsonna is. Nagyon változatos, jó ételeket adnak. 1200 Ft a napi étkezés.

A sulis menzán nem ettem, de a lányom általában megeszi, amit adnak. Ritka az, amikor úgy jön haza, hogy nem volt jó az ebéd. De ez nem releváns, mert amúgy nem válogatós, nagyjából bármit raknak elé, megeszi. :D

ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az oviban van a konyha, mellette az iskola, oda is onnan hordják és a nyugdíjasok is ezt kapják -meg aki megveszi-, nagy adag és finom is
ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Enyém most kezdte a bölcsit, változatos ételek. Beszokatás alatt megkóstoltam és finom. Viszont extrém válogatós így mindennap éhesen jön haza. Gyümölcsöt nagyon kis adagba kapják. A tízórai pedig csak gyümölcslé.
ápr. 17. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A hét 4-5 napján valami főzelék van hússal és mellé krumpli, néha leves+ sütemény, vagy gyümölcsmártás


Kőkeményen ellenőrzik az étlepokat, szóval kizárt ennyi főzelék.

ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ovis a gyermekem. Gyumolcsfelelos két fő van hetente így elég sokat kapnak. A kaja ugyanaz mint a suliba, én is rendelek mert a közelben dolgozom. Nem rossz, jó adag. Főzelék 2x van egy héten, befőtt is van mindig ha olyan a kaja.
ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!