Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok elégedette...

Ti mennyire vagytok elégedettek a védőnővel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém havonta elvárja, hogy menjek hozzá. Szimpatikus eddig, nincs vele semmi bajom. Beszélgetünk egy fél órát, megméri a vérnyomásom, megnézni a leleteket és ennyi. 32 hkm
2016. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Mindig a magánéletéről beszél, miután leméri. Ha kérdezek tőle, sosem ad egyértelmű választ. Így én már inkább a netet bújom, ha valamit tudni szeretnék.
2016. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nagyon jó védőnőm van, 50 feletti, tapasztalt, és tisztában van az új irányelvekkel, nem a régi dolgokat szajkózza szerencsére.

Szoptatásban is tudott segíteni szerencsére. Meg vagyunk vele elégedve.

2016. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk már megszületett a baba de teljes mértékben meg vagyok elégedve a védőnőnkkel.Bármikor hívhatom, bármilyen butának is tűnő kérdéssel (első baba).Sok praktikus tanácsot ad, termékmintákat kapok stb.Koraszülött lett a babám de soha sem nekünk kell menni, hanem mindig ő jön, ha szükségesnek érzem akár hetente többször is.Kedves, segítőkész...egyszerűen imádom.Még a szabadsága alatt is felhívott, hogy hogy van a picúr.☺
2016. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon aranyos, olyan tipikus nagymama, minden kisbabát és anyukát a szívén kezel, nem tolakodó, nem jár a nyakunkra, még is hasznos tanácsokkal lát el ha kell.

Elfogadja ha neked más a nézeted, nem erőlteti rád az övét.

Erre januártól nyugdíjba megy, jaj csak normális jöjjön a helyére.. bár akkor már 9 hónapos lesz a fiam, talán annyit nem kell védőnő.

2016. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ketto is van! :D Az egyik a rendes vedononk a masik unokanoverem ( o is vedono) A rendessel nem sok mindent tudok megbeszelni illetve gyorsan elhadar mindent, ugyhogy unoktesom igazi kincs :)
2016. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Nincs bajom vele, csak számunkra teljesen felesleges.

Orvoshoz gyakran kell járnunk, egyszerűen semmi megválaszolandó kérdés vagy probléma nincs, amire a védőnőtől várnám a választ.

2016. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
A miénk nagyon udvarias, odafigyelő és precíz volt, de sajnos elment. A helyettese elég tapasztalatlannak bizonyult eddig, kb. mindenre csak mosolyogva rácsodálkozik, hogy "jé...", ahelyett, hogy válaszolna, na meg többször előfordult, hogy órákat vártunk rá. Szerencsére most a második gyereknél már nincs rá nagyon szükségünk.
2016. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Miénk fiatal(abb), kedves, nem jár hozzánk, de ha kérdezek, kérem, bármiben segít. De nem tukmálja rám mégsem a véleményét, inkább csak javasol dolgokat.
2016. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Én az enyémmel teljesen. Nem jár a nyakamra, nem mászik bele az életünkbe, de ha szükségem van a segítségére, akkor készségesen segít, elérhető. Nem okoskodik, nem utasítgat, nem gondolja, hogy amit ő mond, az szentírás, csak elmondja, hogy mi éppen a hivatalos ajánlás, aztán persze mindig hozzá is teszi, hogy ezt kezeljem rugalmasan azért :D Meg szokta kérdezni, hogy nekem miről mi a véleményem, van-e elképzelésem, hogy hogy szeretném csinálni, és tiszteletben is tartja.

Sosem állít be hívatlanul, mindig megbeszéljük, hogy mikor jön.

Ha tanács kell, mindig készséges, és rossz tanácsot még sosem kaptam tőle.

Egyébként középkorú, elég régóta van a szakmában, gyereke nincs, de ettől még nem ér kevesebbet az én szememben. Egészen véletlenül a kórházi szobatársam volt egy ismerőse, tőle tudom, hogy nincs gyereke, mert nem lehetett neki sajnos.


A régi védőnőm, aki a nagyobbik gyerekemnél volt, teljesen más kategória volt, őt nagyon utáltam, szöges ellentéte volt a mostaninak. Okoskodó, mindenbe beleszóló, hívatlanul beállító, ha szóltam, hogy nem alkalmas most a látogatás, akkor irgalmatlanul megsértődős, rosszindulatú. Amikor sok évvel később újra terhes lettem, még az is megfordult a fejemben, hogy lemondom a védőnői szolgálatot, mert nagyon negatív élmény volt nekem ez az egész. Aztán szerencsére terhesen elmentem a mostanihoz, és pozitívan csalódtam.

2016. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!