Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka a környezeted...

Van olyan anyuka a környezetedben, aki szülés után is szép?

Figyelt kérdés
Van pár barátnőm, illetve emlékeim olyan nőkről, akik adtak magukra. (Ők genetikailag is vékonyak voltak, vagy sportoltak valamkt, mint a tánc). Na ők most is szépek

ápr. 18. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze
ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Sógornőm. 3 hete szült, a hasa laposabb, mint előtte és valahogy ragyog.
ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A szépség nem függ sem a súlytól, sem a sportolastol. Az adott személy arca szép, a teste meg max formás, vagy csinos.
ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A játszótéren látok anyukákat, és szerintem nagyon csinosak. Még azok is, akik amúgy kövérek, de máskülönben (öltözködés, haj) adnak magukra.

Én magamat slamposnak érzem, de én előtte sem voltam tiptop.

ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ismerek, néhány anyukát igazán csodálok, milyen jól megőrizték a rugalmasságot. Rám is mondják, hogy csinos vagyok, főleg most, hogy 20 felesleges kiló lement és próbálok odafigyelni a megjelenésemre.
ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki túlsúlyos is lehet szép, ahogy aki vékony is lehet igénytelenül ocsmány.
ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem direkt provokálsz, hogy csak a vékony, sportos lehet szép. Elég sekélyes lehetsz.
ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most szép,vagy ad magára? A kettő nem ugyanaz,és egyik sem vonja maga után a másikat. Egyébként szerintem is provikativ, unatkozó kérdés.
ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azok az ismerőseim szépek, akik előtte is azok voltak. Tartósan senkin nem változtatott a baráti körömben a terhesség és a szülés, maximum egy éven belül mindenki ugyanúgy nézett ki mint korábban.
ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, de attól még nem az az átlagos. Az átlag meghízik, a kialvatlanságtól+a gyerekkel való teendők miatt igénytelen lesz a külsejére. Én több ilyet látok, mint olyat, aki szép maradt. Azok meg főleg szerencsés genetika miatt olyanok, mert már szülés után rövidesen ugyanolyan vékonyak voltak, mint előtte. De a többségük nem azért, mert sokat tett érte, hanem az alkata miatt.
ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!