Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan aktuális lesz a gyereke...

Lassan aktuális lesz a gyerekemnel a homokozó az udvarra. Ilyenkor homokozas után ha bejon a házba mindig át kell majd öltöztetni? És ha 3x megyünk ki homokozni 3x öltözik át, hogy ne legyen bent tiszta homok minden?Nem nagy macera így?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Egy ruhakefe csodákra képes :-) Én nem szoktam folyton átöltöztetni.
ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Rajtad áll, hogy meddig terjed a tűrőképességed.
ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát én inkább átöltöztetem 3x mindhogy egész házba homok legyen
ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Vegyél neki egy béleletlen esőnadrágot es béleletlen gumicsizmát es azzal homokozhat, csak azt veszi le mikor bejön.

Ez persze csak akkor lehet, ha nincs meleg, mert belefő.

Ha meleg van akkor meg úgyse kell sok cucc. De most akkora melegek úgysincsenek mert a világ felkegyelmű elitje jatszik az időjárással

ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Kint leporolom, a cipőből kiszórom a homokot és átöltözik benti ruhába. Viszont egy napra 1 kinti ruhába van,akárhányszor kimegyünk mindig ugyanazt vesszük vissza aznapra.
ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Mi 1x megyünk ki, de akkor egész nap.

Én azonnal öltöztetem át, mert nem fogok a lakásból homokozót csinálni.

ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a másik, hogy hogy lehet tőlük csinálni így bármit is, ha egész nap kint kell velük lenni az udvaron? Benti dolgok hogy haladnak? És nagyon unalmas egész nap mellettük állni,főleg egy kisebb gyereknél.
ápr. 27. 16:48
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Van képed leponatozni, miutan kerdest teszel fel? Hat húzd a homokot a fejedre es a vecebe dugd leöblíteni!
ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez kinek szól, én minden választ hasznosnak (zöld pipa) jeleztem vissza. Barki értékelheti az összes hozzaszólást.
ápr. 27. 17:40
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretek vele játszani és napi 1-másfel órát vagyunk kint,nem egész napot.
ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!