Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős kortól érdeklődik/...

Mennyi idős kortól érdeklődik/játszik egy gyerek a homokozóban?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányom sokáig a lábát se tette be a homokozóba. Majdnem 2 éves volt, amikor érdekelni kezdte.
2018. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiamat 14 hósan kezdte érdekelni a talajszerkezet :) Nem csak a homok, hanem minden: föld, kavics stb.
2018. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom tavaly nyáron 9 hónapos volt amikor leraktam a homokozóba. Nagyon tetszett neki, nyilván még nem tudatosan homokozott, de ismerkedett vele, markolászta, szedegette a kavicsokat, nagyon jól elvolt. Most másfél éves, már ezerrel homokozik, lapátol, gereblyézik.
2018. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam már 9-10 hónaposan nagyon szerette, nagyon sokat eljátszott vele. Vagy egy kis homokozója otthon a kertben, imádja. Most szereltem megint össze, most 20 hónapos, most jobban érdekli, hogy kiszórja az összes homokot :D
2018. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos, és most már lapátolja a homokot a vödörbe, gyűjti a kavicsokat, meg tologatja a homokozós autókat.
2018. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron volt 15-18 hónapos mikor elkezdett homokozni ,de inkább csak túrta,lapáttal játszott, akkor ugye még én csináltam mindent, most 2 évesen már nagyon ügyesen rendeltetésszerűen használja.
2018. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron volt egy éves, akkoriban pakolászta a homokozó formákat. Most 21 hónapos, lapátol, szórja a homokot, de még nem rendeltetés szerűen játszik a formákkal.
2018. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 évesen már szerette beletúrni a kezét. Pár hónappal később már a lapáttal dolgozott, meg a lábát temette be folyamatosan. Most 2 évesen már markolóval, formákkal is játszik.
2018. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!