Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok válaszolni a...

Hogyan szoktatok válaszolni a rokonok tolakodó kérdéseire?

Figyelt kérdés
Pl. hogy lesz e következő gyerek, vagy hogy mikor stb...
ápr. 27. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Maganugy
ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer.
ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Majd szólunk, tudni fogsz róla.
ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Magánügy, ha nem áll le a kérdésekkel akkor " nem tartozik rád" kijelentéssel. Erre általában sértődés van és legalább lekopnak🥳
ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd eldöntjük a férjemmel, hogy legyen.
ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha azőt akarod, hogy többé ne kérdezze meg, akkor mond meg neki, hogy semmi köze hozzá. Ha esetleg nem akarod magadra haragítani, akkor mond azt, hogy még ti sem tudjátok pontosan, nem beszéltétek még meg. Én azért azt hozzátenném, hogy ha itt lesz az ideje akkor megtudják.
ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 flora08 ***** válasza:
74%
"Mikor jön a kistesó? Semmikor. De miért? Mert így döntöttünk." Kb. így. Határozottan, nem kertelve. Senkinek sem kell magyarázkodni.
ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

"Majd amikor a gólya ismét meglátogat minket."


(Mondjuk nálunk nem voltak ilyen kérdések, de mi így tértünk volna ki előle, ha lettek volna.)

ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fhú én egyszer csúnyán kiakadtam. Van egy rokon aki minden egyes alkalommal megkérdezi, hogy terhes vagyok-e, mikor lesz kistesó, lesz-e kistesó. De kb havonta 3 alkalommal biztos megkaptam tőle ezt a kérdést.

Mindig hárítottam udvariasan, kedvesen, de a húszmilliómodik alkalommal azt mondtam neki, hogy "Ma este tervezünk dugni, gyere és nézd meg mit csinálunk rosszul, hogy nem jön a kistesó."

Na azóta nem baszkurál a hülye kérdéseivel.

ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legjobb, mikor már 30 felett vagyunk, és tudományos értekezletet tartanak, mennyire nehézkés már a szülés 30 felett és minden év egy év...
ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!