Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet még tenni valamit a...

Lehet még tenni valamit a csíkok ellen?

Figyelt kérdés
7hónapos a babám és nagyon sok csík van a hasamon.amíg várandós voltam a milupa kenőccsel kentem ami a megelőzésre van,de sajnos nem végig használtam és lehet,hogy ennek köszönhetem a rengeteg csíkot.van még erre valami megoldás? vagy bele kell törödnöm? nagyon megköszönném,ha valaki tudna erre megoldást!
2010. okt. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna bele kell törődnöd, nem fog elmúlni semmivel, idővel halványodni fognak, de eltűnni soha. Jó neked, ha csak csíkjaid vannak, nekem kötényhasam lett, ami borzasztóan néz ki (lóg a bőr a hasamon)+ csíkos is...
2010. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már szinte beletörődtem de reménykedtem,hogy van még esélyem :-( nekem is lóg a hasam de remélem tornával és fogyókúrával ezt lehet orvosólni. Te próbáltál már kezdeni valamit?
2010. okt. 28. 11:02
 3/6 A kérdező kommentje:
a kötényhassal?
2010. okt. 28. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

IGEN, lehet tenni ellen: mezoterápiás kezelés segít rajta. Nekem 2007-ben segített, csak azóta ismét elhíztam, így ismét csíkos lettem. Kb. 35000Ft egy kezelés, 3-4 kezelés már eltűntette nekem a vörös csíkjaimat.


Itt a rendelő neve, (már nem itt vannak, de asszem a telefonszám még él): [link]

2010. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor is eltünteti,ha nem vörösek már a csíkok? neked teljesen eltüntek?
2010. okt. 29. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen eltűntették a vörös csíkjaimat. a fehér csíkokról nem tudok nyilatkozni, mert nekem akkor vörösek voltak. Ha bővebben érdekel ez a kérdés: keress rá a mezoterápia szóra Google-ben, és fórumozz sokat ebben a témában + hívd fel a rendelőt, hogy ők mit tanácsolnak.
2010. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!