Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen készítmény hatásos...

Milyen készítmény hatásos terhességi csíkok ellen? Mennyire volt hatásos, és hanyadik hónaptól érdemes használni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, melyik a leghatásosabb, de nyilván nem igazán használ valami nevesincs szer, inkább márkásat vennék. Én a terhességem legelejétől használtam sima testápolót, johnson-t, és egy csikom sem lett. A lényeg, hogy minél rugalmasabb, hidratáltabb legyen a bőröd. Nem költöttem drága kencékre, nálam bevált a minden napi testápolózás is, amit egyébként is csináltam volna, de igy nagyobb figyelmet szenteltem a hasamnak és a derekamnak.
2010. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én az elejétől használtam feszesítő testápolót.(A..n)Nagyon jó volt,csak sajna 1 hétig nem tudtam venni az utolsó hónapban,akkor lett pár csíkom.de előtte semmi!Üdv.Viki.Kb.2000ft körül van,lila a doboza.
2010. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lényeg ha testápolót használsz akkor minél olajosabb legyen....De szerintem sokkal jobb ha olajjal kened a pocid.Én egy bababoltban vásároltam Chicco-s kimondottan terhességi csíkok ellen van a neve:Mamma Donna.nekem eddig teljesen jo.
2010. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a DM saját márkás olaját használom ami kifejezetten erre való, olivaolajjal, és nincs csíkom, és ez nem drága készítmény.

Kolleganőm AVENT-es krémet használt, attól Ő pl. csíkos lett. Szerintem érdemesebb olcsóbbal kezdeni, ha bejön jó, ha nem vehetsz drágábbat.

2010. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól írták az előttem szólók, az a lényeg, hogy minél zsírosabb, táplálóbb, természetesebb dolgot használj. Ilyen például az olívaolaj (érdemes egy picit drágábban jobb minőségűt venni, nem olyat ami pl. olajpogácsából készült, nagyon sokáig elég egy üveg), a kókuszolaj (bioboltban kapható, szintén nagyon sokáig elé) és a körömvirág kenőcs. Én ezeket használom és szép bársonyos a bőröm és még eddig nem repedtem.

sok boldogságot!

2010. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Állítólag Omega 3-t kell szedni, az nem árthat, neked sem, és a babának sem, és megelőzi belülről a csíkokat
2010. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aztmondják az is jó ha Milupa krémet reggel este pedig bbaolajat használsz. Én is ezt alkalmazom, majd meglátjuk sikeres lesz-e, de én sajnos hajl.amos vagyok a csíkosodásra, nem fűzök sok reményt.. :(
2010. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kenheted akármilyen márkás krémmel, a csíkok inkább genetika kérdése. Ismerek olyat, aki drág Vichy- vel kente mégis tiszta csík lett és olyat is aki nem kente és nincs rajta csík. Ja és sokak gondolják, hogy megúszták, de többnyire a 36. hét körül reped meg a bőr.

Persze ha kened nem ártasz vele.

2010. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a kollagénre esküszöm,évek óta használok minőségi kollagénes testápolót, kollagénes testkezelésre is jártam rendszeresen, illetve most is kétnaponta használom azt a kollagén zselét amit a masszőrök használnak, illetve reggel este kenem magam. Azt hiszem ettől többet nem tehetek, de bízom benne, hogy a genetikai adottságok mellett azért segít, az ilyen fajta megelőzés. :-)
2010. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az infókat,majd válogatok :)

Még azt megkérdezhetem,hogy hanyadik hónaptól kezdve kentétek magatok?

2010. okt. 13. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!