Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb krém terhessé...

Melyik a legjobb krém terhességi csíkok ellen és mikor kezdjem el kenegetni a pocakom? 9 hetes kismami!

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az utolsó hónapban szoktak előjönni a csíkok. 30. héttől gondolom elég elkezdeni.


10 hetes

2010. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én kb 12 hetesen kezdtem el kenegetni a hasam sima, egyszerű, patikában kapható baba olajjal.Anyum ajánlotta, ő ezt használta, reggel, este bekente magát és 5 gyerek kihordása közben csak 1 csíkja lett....szóval én is ezt használom, eddig nagyon szépen tágul a bőröm:)

31+4 hetes kismami

2010. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem is lenne még annyi kérdésem hozzá hogy csak a mostani csikokat vagy a régieket is el lehet tüntetni? bocsi én is kis mama vagyok ez a második terhességem és nagyon ronda a hasam.de a csikok az elsőterhességnél jöttek ki
2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
második vagyok, szerintem azért kezdd el korán, mert azért a bőrnek is kell idő hogy rugalmas legyen, nem lesz egyik napról a másikra rugalmas, ha az ember akkor keni mikor már nagyon nő.Ja és nekem egyszer sem viszketett a hasam.
2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
megint második, én úgy tudom a már meglévő csíkokat nem lehet eltüntetni sajna...de megelőzni meglehet!
2010. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el kenni, mikor elkezdett nőni a pocak. Nívea babaolajjal kentem minden este, fürdés után.
2010. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én végig kenegettem,(kb 12.héttől) sajna így is csíkos lettem. De azt mondják alkati is a dolog.
2010. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a legelejétől esténként a tusolás után kentem a DM-es Baby love pocak krémmel. Nem jött ki egy csík sem, de ez genetika is, milyen a bőröd és mekkorára nő a pocakod. De így nem viszketett annyira a bőröm, amikor feszült.
2010. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, mit használsz, csak hidratáld a bőrt a hasadon. Én niveás babaolajat használtam, aztán elfogyott, vettem rossmannos csík elleni olajat, na, nem bírtam elviselni a szagát, és kirepedtem, mint az állat. NEkem nem volt jó. Asszem a 35. hét környékén kezdődött, a 36. on, mikor nstre jártunk, már úgy néztem ki, mint egy zebra. Most 4 hónapos a fiam, elég szépen halványulnak, szóval annyira nem aggódok.

A barátnőm oriflame-es pocakkrémet használt, neki egy csíkja sincs. Mondjuk ő rettenetesen fehér bőrű, én meg kreolos, lehet, hogy ez is számít.

2010. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hidratáld a bőröd, de ne csak a hasadon. A fenekeden, a combodon, a hátadon, mert ahogy nő a pocakod mindenhol húzódni és feszülni fog a bőröd. ekem a doki írt fel gyógyszertári kikeverőset a nevét sajna nem tudom, meg babaolajat használtam már az elejétől, sajna nekem nem használt a 32. héten a bőröm megadta magát és egy-két nap leforgása alatt szana-szét repedt, még a belső combom is csíkos! :((

Ha hajlamos vagy rá, nem segít a csoda sem, de kend magad!!!

Boldog babavárást!

2010. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!