Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ilyen bokacsizmában...

Ciki ilyen bokacsizmában járni tavasszal (március, április)?

Figyelt kérdés

[link]


tegnap vettem egy ehhez hasonló cipőt vagy bokacsizámát vagy mi ez. Általában elegáns cuccokban járok és azért vettem ilyen cipőt és nem sport cipőt, mert az nem passzolna az öltözékemhez. Úgy gondolom, hogy ez a csizma semmivel se vastagabb egy sportcipőnél és elegáns is. de ugye nem ciki ilyenbe mászkálni ilyen "melegben"?

18/L


2010. márc. 2. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ciki bár még nincs "annyira meleg":D amúgy ha tleg csak elegáns cuccokban jársz akkor jobb ez a csizma mint mondjuk egy normál sportcipő :) amúgy nekem nem tetszik a csizma, de ez már a te dolgod (: :)
2010. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elegánsabb ruhákat hordok szóval általában még be nem köszönt a jó idő amikor kiscipőbe lehet járni addig bokacsizmát hordok! szerintem nem ciki

2010. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de azért ma elég meleg volt és elég sok csajt ilyen deszkás cipőben láttam és csak keveset bokacsizmában. ezért kérdeztem meg :)
2010. márc. 2. 18:06
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekik a deszkás cipő a stílusuk, nked meg ez. Nem kell másokkal egyeztetni, mikor öltözködsz.
2010. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értem. köszi :)
2010. márc. 2. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is vékony, velúr boka"csizmát" vettem erre az átmeneti időre. Szerintem nem ciki, reggelente még elég hűvös van, de nappal is bőven lehet ezt még egy ideig hordani!

Én ma még rendes téli csizmában is láttam néhány csajt, szóval nyugi... :D

2010. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is valami hasonló bokacsizmám van, piros, mint a tied :) Szerintem vedd fel bátran, hiszen az ilyen csizma ilyen időre való, mivel nagyon vékony. Én is fel fogom venni. :D
2010. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi.En is ugy tervezem h aprilisig hordom a kedvenc bokacsizmaimat.Minimum addig.Nyugodtan hordhatsz addig te is ilyesmiket.
2010. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
nem. csak nyáron az.
2010. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! :)
2010. márc. 3. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!