Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal/nyáron ciki lenne...

Tavasszal/nyáron ciki lenne platformcipőben buliba menni? Arra a tipikus "sztriptíz táncosnő" stílusra gondoltam.

Figyelt kérdés

vagy nagyon k*vás?

vagy csak simán gáz?


2011. márc. 18. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ hogy mégis mennyire olyan k*rvás. szerintem még az oylan 3cm platform elmegy, de az oylan nagyon nagyok k*rvásak..szerintem.. de ha neked az tetszik akkor ne az számítson hogy ki mit gondol róla:D
2011. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaja, arra gondoltam h max 2-3 cm a talpa, a sarka meg 10 cm körül.

kössz:)

2011. márc. 19. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is most vettem meg nem rég életem első platformcipőjét. Csak buliba hordom. 2,5cm a talpa és 12 a sarka. Én ebben a hónapban már fel is vettem. Szerintem simán hordhatod :)
2011. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hova jársz bulizni. Gyárban pl már tíz éve nagyon sok lány (és fiú) hord ilyen platformos cipőket. Inkább a közegtől meg a buli jellegétől függ.
2011. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 2-3cm platform + 10cm sarok nemgáz:) nekem is van olyanom , bár nem az a tipikus "sztriptíztáncosnős".. de szerintem simán :D
2011. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a bíztató válaszokat:)
2011. márc. 19. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Linkelsz képet hogy milyenre gondolsz?
2011. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!