Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz lenne egy ilyen ajándék...

Gáz lenne egy ilyen ajándék karácsonyra és a baba érkezésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Gyerekkori legjobb barátnőm most várja a harmadik babáját. Nincsenek eleresztve anyagilag, nem firtatnám sem az okokat, sem a körülményeket.

Eddig minden baba érkezésére igyekeztem olyan ajándékokat választani, amik hasznosak, nem ruhát vagy játékot. Az első kislánynál baba ápolási csomagot kaptak ( volt benne fürdető, krémek, pelenka alátét, tényleg minden), a második kislánynál kengurut, mert barátnőm mindig mondta, hogy de jó lenne, mert nem kellene a nagy babakocsit cipelni.

Most arra gondoltam, hogy kapnak tőlem egy 100db-os pelenkacsomagot és egy 200db popsitörlő csomagot. Szerintetek nem lenne ez gáz? Sokáig kitart 100 pelus? Nemigen, de ez is valami ugye?

Karácsonyra a lányoknak már kinéztem egy legot, idén nincs időm saját készítésűre, ezért kapnának ezt, de szerintetek nem lenne gáz, ha kaja csomagot adnék barátnőméknek? Nem tekintenék könyöradománynak?

Tudom persze én ismerem, de akkor sem tudom. Eddig minden hónapban ha otthon vagyok (főiskolára járok és 200km-rel odébb tanulok), akkor összeszedem azokat a játékokat amiket még használhatnak, meg a ruhákat, ágyneműket ilyeneket, de mindig félve megyek, hogy nehogy azt higgyje, hogy sajnálom őket és szánalomból adom.

Persze a sajnálat is benne van, de a gyerekeknek mindent megadnak és jól nevelik őket, nem elkényeztetettek, nincs 1000 játékuk és melegétel is mindig van, csak a számlák és a hitelek miatt nagyon rosszul állnak.

Szerintetek gáz lenne ez az ajándékcsomag így? Nem akarok rosszat nekik:(


2010. okt. 29. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Vagy esetleg adhatsz DM es ajándékutalványt is,a rá van szorulva valószinű ugyis pelenkára,popsitörlőre költi.
2010. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a pelenka csomag. Mostanában be szokták csomagolni ilyen viccesre, pl tortaforma vagy ilyesmi, biztos van kép a neten, akkor nem is csak úgy odateszel két csomag pelust. Szerintem a kajacsomag sem rossz ötlet, de akkor olyanokat vigyél, amiket ők nem vennének meg, pl pick szalámi, kandíroztt gyümölcs,kávé, valami finom bor ilyesmik.Ez így inkább egy ajándékcsomagnak tűnik, minth pl liszt és cukor lenne benne, mert az tényleg olyan segélycsomagos.
2010. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, nekem barátnőm előre szólt hogy pelenkát és popsitörlőt kér, azt hozzanak babalátogatóba!

A gyerekek a legonak biztos örülnek!

Ajándèkkosár is jó dolog, egy nagy bonbon az alja, arra tea kávé, csoki keksz, lekvár,indtant leves szósz, vegeta,konzerv egy bor. Én örülök ha ilyet hoznak! Ezt becelofànozod, a tetejèt sudlaggal átkötöd


Ha liszt, cukor, olaj meg ilyenek vannak benne, az adomány szerű.

2010. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. okt. 29. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

szia, a pelenka, popsitörlő,lego jó és hasznos.

Eszembe jutott még valami, a tescoba tudsz venni vásárlási utalványt, így azt arra költik amire szükségük van, ha kell lisztre, ruhára akármire.. Ezt minden hiper/supermarketben lehet venni a a vevőszolgálaton.De ha nincs a közelükbe hipermarket, csak kisbolt, akkor ott is esetleg a tulajjal is meg tudod beszélni, hogy adjon egy utalványt, amit te előre kifizetsz.

2010. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Sőt, nagyon jó ötlet. Szerintem az jön le belőle, hogy tényleg szereted őket.


25 hetes Km

2010. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van tesco jó nagy:) Nem rossz ötlet, mindenképp hasznosítani fogom:)
2010. okt. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!