Avent vagy Mam? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? nálunk cumiból Mam, cumisüvegből Avent van!
2010. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Húú!! Avent cumisüveg igazi katasztrófa! Folyik orrán-száján, bármennyire húzod is meg! Nem csak Nekem, mások is panaszkodtak már!

A MAM cumisüveget nem ismerem, de a cumija jó!

2010. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Avent varázsitatóm folyik...
2010. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egyik sem...:)

Nukot használunk mindenből és még egyikkel sem volt semmi gond. Mamos itatómnak a fiam másnap kirágta a csőrét, az Aventnek minden cumisüvege folyt....

2010. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi MAM-ot használunk. Az Aventot megvettük, de nem tetszett a babámnak, így MAM cumit vettünk rá, azzal is jó szerencsére. Játszócumit is utána MAM-ot vettünk. Meg nekem szimpatikusabb is, ergonómikusabbnak tűnik.
2010. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De jó, hogy most vettem meg az avent kezdőcsomagját amiben csupán 4 cumisüveg van! Hogy folyhat valami, ami... hát nem olcsó? Jajj de mérges lettem. Baba még nem született meg, de most kipróbálom a cuclit.


Cumiból MAM van nekem is.

2010. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Asszem tolem tobb cumisuveget kevesen hasznalnak mostanaban.

Mindket babam teljesen tapszeres volt sajnos es kozvetlenul egymas utan jottek.

Ezt csak azert irtam, hogy van tapasztalatom boven.

Avent cumisuvegeket vettem az elso gyereknek, napi 8, majd napi 5 etetes, rengeteg teaztatas utan meglepodve olvasom, hogy ennyi embernek csepeg az avent uveg. Komolyan meglepodtem. Nalunk ilyen nincs! Sot, lassan ket eves lesz a fiam, a reggeli es esti tejet meg azokbol az uvegekbol kapja, amik szuletese ota megvannak, csak a cumigumit cserelem.Es most sem csepeg.

A picinek szinten avent uvegeket vettem ezek utan, hogy legyen kompatibilis a masik gyerek uvegeivel, ne kelljen mosogatas utan parositgatni oket.

Annyit modositottunk rajta, hogy mam cumigumit vettem neki, mert az aventoson nem folyt jol at az a tapszer, amit akkor hasznaltunk. Hala Istennek teljesen beleilleszkedik a mam gumi az avent uvegbe. Es nekunk azzal sem csepeg.


Jatszocumi: a nagyobbiknak mindegy milyen, barmilyen cumit elfogadott.

A kisebbik valogatos, neki konkretan csak a mam fogzast segito cumija jon be, amin ragoka is van, igy allandoan ilyet vadaszok. Ez az: [link]


Itatopohar: sokaig tomee tippeet hasznaltunk, azzal semmi gond nem volt, de nem kaptam belole ujat,a regi elkopott,vettem avent varazsitatot. Az valoban csepeg, kb 1-2 honap hasznalat utan kezdett csepegni.

2010. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Most meg eszembe jutott valami.

Regebben volt egy kerdes arrol,hogy csepeg-e az avent cumi es akkor az egyik anyuka irta, hogy neki csak akkor csepeg, ha ugy tekeri ra a cumigumis reszt az uvegre, hogy rajta van a kupak. Nem tudom, hogy milyen fizikai magyarazata van(talan az,hogy a kupak miatt nem tud a levego kiaramlani es plusz nyomas keletkezik az uvegben), de lenyeg ez volt.

Ki nem probaltam, de teny, hogy en soha nem kupakkal tekerem ra a tetejet, azt csak utazaskor hasznaljuk es mint irtam nalunk nincs gond a csepegessel.

2010. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Tényleg jó lenne, ha elmondanád miért kérdezed ezt.

Én se ezt, se azt nem ajánlanám. Mindenki maga döntse el mi a jobb. Viszont van pár dolog, amit figyelembe vennék:

Cumisüvegnél, h az etetőcumija anyamellet utánzós legyen, és legfőképp, h bpa mentes anyagból készüljön az üveg. Én is megvettem az Avent kezdő csomagot, de tök fölöslegesen. A kicsi üveget alig használtam, és utólag jöttem rá arra, h az a csomag nem is bpa mentes. :S (Meg kell jegyeznem, h nekem egyik se folyt.) Szóval én csak nagyot vennék. És az, h milyen márka? Tök mindegy, úgyis a gyerektől függ, h elfogadja-e. Az anyának szimpit kell venni.

De a Nuk-kal vigyázni kell! Tápszert készíteni kicsit babrás benne. Ugyanis nem zárja le a kupak a cumit, ezért egy kis lapot kell beletenni, összerázni, kivenni. Erre jobb szerintem az olyan, mint az Avent. De a lényeg, h a kupak, ne csak dísz legyen, hanem zárjon is. A teásunk Nuk, de folyt össze vissza, ezért vennem kellett bele egy csöpögésmentes csőrt. Még szerencse, h lehetett kapni hozzá, mert mikor vettem, meg se fordult a fejemben, h a kupak nem zárásra való.

Játszócumiból megintcsak a gyereken múlik a dolog. Bár eddig abból is Avent volt. Praktikus, mert van kupakja,de semmi több. Most vettem Nuk-ost. Féltem, h mivel 8 hónapig csak lapított cumija volt, nem fogja szeretni a fogszabályzósat, de szerencsére elfogadta. Van egy Mam-os is, azt is simán szopizza.

2010. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Off.

Aventos cumis üvegre és varázs itatóra,lassan kell rátekerni a tetejét.Soha nem folyt miután erre rájöttem.:)

2010. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!