Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is van ez így? Adnátok...

Másnál is van ez így? Adnátok tanácsot mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 gyönyörű iszonyat rossz lányom van.apa sokat dolgozik a nagyszülők is elfoglaltak.az utóbbi időben egyre jobban kiborulok tőlük alig vannak el egymással.1,5 és 4 évesek.ma már sírtam kínomban mert azt mondtam már nem bírom.közben meg szégyellem magam mert legalább egészségesek és tökre boldognak kéne lennem de mégis néha azt érzem,hogy megörülök.
2010. okt. 29. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, időnként mindenki kiborul, én nem hiszem el, hogy van olyan anya, akinél sosem telik be a pohár. Nálunk az altatás katasztrófa, sokszor folyik már a hátamon a víz, hogy mikor és hogy sikerül elaludnia. Sírni még nem hagytam, 9 hós a kisfiam. A múltkor is sehogy sem volt jó neki, leraktam a karomból a szőnyegre, de ott meg rázendített, hogy úgy sem jó, nem akar már játszani sem.

Én már arra gondoltam, hogy hívok hozzánk babákat játszani, kikapcsolódásnak is jó lenne, meg beszélgetni is lehetne közben más anyukákkal.

Nálatok a 4 éves gondolom már ovis. Ebédután is ott marad?

2010. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rosszak csak elevenek (: Mindenki besokall ezt nem kell szégyellni. Valahogy még is kell egy megoldást találni, hogy legalább kéthetente legyen valami programod, ahol ők nincsenek ott és kikapcsolhatsz. Esetleg apa egy szabadnapon vagy egy bnő, aki amúgy is babázna, ha már a nagyszülők nem érnek rá. Ettől még nem leszel rossz anya.
2010. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ovi van csak olyan sokszor beteg a nagy lányom ,hogy nagyon ritkán van oviban.1 év szenvedés és nem alvás után kiderült,hogy asztmás és azt hiszem ez a sok rossz dolog tette be a dolgot.
2010. okt. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!