Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdjek aggódni? 2,5...

Mikor kezdjek aggódni? 2,5 hós a babám és a férjemnek nem igazán tér vissza az érdeklődése a szex iránt. Másnál is van így? !

Figyelt kérdés
A terhességem utolsó 4 hónapjában nem voltunk együtt. Mikor letelt a 6 hét, csak akkor volt valami, mikor én kezdeményeztem, de nála akkor sem volt eredmény. Most azt mondja, át kell erre állni mert minden megváltozott a baba miatt - de a változáshoz újból aktívnak kellene lenni valamennyire szerintem. Másnál is van így, hogy az apuka teljesen negatív és nem kezdeményez? Már az is megfordult a fejemben, hogy máshoz megy, de nem az a típus (meg ideje sincs rá). Teljesen kivagyok, mert hát ugye az nem normális,hogy mostantól csak én mászok rá, azt is csak "szökőnapokkor", mert ugyebár lassan bennem is görcs fog kialakulni a közönyössége miatt... Nagyon köszönömelőre is!!!
2009. jan. 6. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nálunk is ez a helyzet. :( Nem tudtam még én sem rájönni, hogy miért van ez. Kérdeztem is tőle, de mindig "fáradt" válaszolni is. Mikor még terhes voltam megértettem, hogy nem képes rá a baba miatt, de most? Én 4 hónapja szültem, és kb. 7x voltunk együtt, legfőképpen az én kezdeményezésemre. De nem akarok én kezdeményezni többet. Én egyébként elég sokat híztam a terhesség alatt, még nem ment le minden és jól kicsíkozódott a bőröm is. Lehet azért nem kíván. De hallottam már olyanról is, hogy a szülés végignézése ontja ki a férfiból a vágyat. Nálam végig bennt volt a férjem, szóval az is lehet. Meg ki tudja mi lehet az oka?!

Én kezdek depi lenni...

Remélem hamarosan visszatér a kedvük! Sok sikert kívánok!

2009. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,előbb utóbb megjön a kedve .

Az is lehet,hogy csak téged félt,mi is sokat beszélgettünk a férjemmel a szexről mert én is azt hittem,hogy már nem is kíván de megnyugtatott,hogy még ha ő is lefáraszt minden este akkor össze fogok esni :-) .Bent volt ő is végig a szülésen egy igazi hős volt ,csodáltam ahogy mindent végigcsinált velem és azt mondja mai napig,hogy semmiért sem adná oda azt a pillanatot amikor először meglátta a kisfiát .

Minden nap legalább egyszer meg köszöni,hogy ilyen csodálatos gyereket szültem neki .Az én férjem is megvárta amíg én szóltam,hogy most már jó lenne szeretkezni és tőlem is megkapta ,hogy "könyörögni kell " de azt mondja ,hogy ő alkalmazkodik hozzám és inkább én szóljak amikor nem vagyok fáradt hogy tényleg élvezni tudjuk a szeretkezést és ne csak sablonosan " lezavarjuk ".

Szerintem beszéld meg vele mert tényleg lehet,hogy semmi baja csak aggódik érted mert lehet,hogy fáradtnak lát?

Üdv és sok boldogságot nektek a babához na meg a szexhez is :-))

2009. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!