Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni szex nálatok...

Szülés utáni szex nálatok hogy alakult? Nekem semmi kedvem!

Figyelt kérdés
Ez nagyon gáz és szeretnék rajta változtatni, de ...lusta vagyok. Este csak arra vágyom, hogy aludjak. (6 hete szültem)
2011. aug. 12. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem gond szerintem fáradt vagy a baba miatt is aszülés sem egy nagy "buli" úgy értve,hogy fájdalmas. Majd megjön a kedven ne aggódj:)
2011. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alig vártuk, hogy leteljen a 6 hét. Nem is bírtuk ki, az 5. héten már egymásnak estünk. Aztán kb. 4 hónapos koráig meg is volt a heti 3-4 alkalom, mint azelőtt. De azóta kevesebbet alszik nap közben a babám, sokat kell vele foglalkozni, így estére jó fáradtak vagyunk. De azért a heti 2 alkalom még így is összejön.

Lassan 6 hónapos kislány anyukája.

2011. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%
Nem csak kedv kérdése, jó mélyen ott motoszkál ám a félelem a varrat miatt. Én vettem egy vödrös vazelint, hátha... de szerencsére nem volt rá szükség.
2011. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Hú én nagyon vártam már. Alig vártam hogy a 8-ik hétre kaptam idöpontot és a doki megvizsgáljon már elötte együtt voltunk behatolás nélkül.

Habár nekem férjem nagyon kívánt mindig is és mikor érezte hogy egyre többet bújok hozzá akkor ö is elkezdett sexuálisan is közeledni.


habár tudom az elsö hetekbe nagyon nehéz volt leküzdeni azt az érzést hogy ott van valaki és kicsit úgy éreztem megcsalom a gyerekemet ha a férjemmel bújok össze.

Sajnos ha ezen nem teszed túl magadat lassú romláshoz vezethet a kapcsolatotok.


egyszerüen eröltesd meg magadat hogy legalább összebújatok és intimitás legyen, és ha nagyon nem érzed még pár hét próbálkozás után sem akkor valami nagy gond van a kapcsolatba és az nem mostantól jön, az már házaság elött is megvolt.

2011. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszer voltunk együtt, nagyon jó volt, többszörös orgazmus is megvolt, ahogy régen, de mégsem vágyom rá újból és újból :(
2011. aug. 12. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én is így voltam! :(

Pedig előtte a párom ninfimánnak hívott:) meg is lepődött ő is mikor meglett a manócskánk! :)


De azért néha rávettem magam!Persze akkor már nekem is jó volt, csak nehéz volt ráhangolódnom!Olyan 6 hós volt a lányunk,mikor először kezdeményeztem! (még leírni is siralmas)

És kb 16 hós mikor visszatért a hangulatom, inkább 18 hós, mióta minden este rámásznék...


De én még mindig szoptatok!Most 20 hós!ÉS nagyon hálás vagyok a férjemnek, hogy szó nélkül kibírta velem ezt az időszakot!Türelmes volt hozzám!


Nekem nagyon nehéz volt feldolgoznom, ezt a nagy felelősséget, senkire nme hagytam szívesen a babám, meg a szoptatás...csak hozzá kell ahhoz is szokni, hogy a cici más célra van!

Szóval engem lelkileg, fejben nagyon "megviselt" ez az egészm hogy mindent egyből tökéletesen akartam csinálni a lányunk körül!

De mégha sokáig is tartott a helyrerázódás, de csak rendebe jöttem :)Ilen téren is!


Ja és én nagyon sokat híztam a terhesség alatt, és kb akkora lett elfogadható formám, mikor visszatért e kedvem, így én ehhez is kötöm!Bár lehet hogy ez hülyeség!

2011. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Napközben nem próbáltátok mikor a baba alszik,akkor talán még nem vagy annyira fáradt.Én császáros voltam,4 hétig véreztem mikor elmúlt én mondtam a férjemnek hogy bújjunk össze.Mi nem vártuk ki a 6 hetet.
2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Vedd rá magad. Majd. Még nem kell parázni ettől, hogy nincs kedved. Idővel megjön az is, de addig is a párod, a kapcsolatotok kedvéért kezdeményezz néha, ezt tanácsolom :)
2011. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is mostanában kezd igazán megjönni a kedvem, 4 hós lesz a kislányom. Na de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretkeztünk eddig. 5. héttől kezdve kb. napi szinten van szex, mivel a párom nagyon kíván én pedig nagyon imádom őt ezért (is), és amikor már belekezdünk akkor én is élvezem. Csak elkezdeni nehéz, mert tényleg fáradt az ember, meg ezerfelé jár az agya.
2011. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!