Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyerekülést vennél...

Milyen gyerekülést vennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nagyobb lányom 2 éves 12,5 kg. Kisebb pedig 8 hónapos és 9,5 kg. Milyen gyerekülést vennél? A nagyobb lányomnak most ilyen van, és azon gondolkozom, hogy milyen legyen a másik.

[link]

Köszi a segítséget


2010. okt. 30. 20:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem Maxi Cosi a legjobb, abból válogass.
2010. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de milyen fajátt vegyek? 9-18 kg, vagy 15-36 kg? Vagy 9-36? Erre gondoltam, nem a márkára. AZért köszönöm :)
2010. okt. 30. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kicsié legyen ami most a nagyé, és a nagynak vegyetek nagyobbat.
2010. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-25 kg-os Pierre Cardin van. Nagyon szereti mindkét gyerek. Kezdetben úgy gondoltuk hogy a kicsi kapja meg a nagyét, és vettünk egy 18-36 os Graco ülést, de a nagyobbikom nem hajlandó beleülni, mert nem lát ki belőle, mert alacsonyabb az ülőrésze. Így most mindkettőnek a Pierre cardin 9-25 van. A kicsit 8 hónaposan, 7,5 kilósan raktuk bele, mikor már biztosan ült. Jó szűkítője van, jól fogja a gyereket, és azóta nem üvölt utazásnál. Én csak ajánlani tudom.
2010. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyértelműen azt csinálnám hogy a kicsit tenném bele a nagyobbikéba és vennék 15kg-tól valót a nagyobbnak.
2010. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Még mindíg azt mondom, hogy próbáljátok ki a nagyobbat, hogy egyáltalán hajlandó-e beleülni a nagyobb gyerkőc, nehogy úgy járjatok mint mi!
2010. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kicsit majd CSAK akkor tedd át a mostani 9-18kgs ülésbe, ha már fel tud ülni egyedül. Addig ő nem utazhat előrefelé.

A nagyobbnak vegyetek egy következő kategóriás ülést. Mi Concord trimaxot vettünk az akkor 20 hós gyereknek.

2010. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyertelmu lenne nekem is, hogy a kicsi kapja a nagyet, a nagy kap ujat. Mi igy csinaltuk, a nagye szinten 18 kg-ig volt jo, amikor a pici belenott, akkor a nagy 15 kg volt, suly szerint meg maradhatott volna, de a feje mar kilogott, igy mar nem volt biztonsagos neki.

A pici megkapta azt az ulest, a nagyobbik 9-36ost kapott.

En Cybex solution x-fixet vettem, nagyon jok a torestesztjei, nagyon jo az ules, en ettol jobbat nem talaltam. Meglatjuk, hogy jovore milyen ulesek lesznek, de nagy esellyes a pici epp ilyet fog kapni es utana nem lesz mar ulesvasarlas.

2010. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!