Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez az új tejfakasztó buli...

Mi ez az új tejfakasztó buli őrület? Egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap kér valaki itt Liberot meg Pamperst meg egyebet. És miért kell ruhafogasra akasztani?
2010. okt. 31. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

???? Nem értem az összefüggést a kérdés és a magyarázat között. A tejfakasztó buli felénk az, hogy amikor megszületik a baba, az újdonsült apuka a haverjauval elmegy piálni.

Az, hogy ha valaki megszorul, és itt kér segítséget, szerintem nem baj. Ha tehetem, én is segítek.

A ruhafogasra akasztáshoz nem tudok hozzászólni.

2010. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért kérnek pelenkát hogy tejfakasztó bulira egy ruhafogasra akasszák.

Ennek semmi köze ahoz hogy ki hogyan áll anyagilag. Nem egy olyan anyuka kéri akinek a hó végén nincs pelusa. Az teljesen más.

2010. okt. 31. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia, a tejfakasztó bulit ismerem, már nagyon régi szokás, hogyha megszületik a baba az apuka és a haverok megünneplik, de a fogasos dolog még nekem is új:)
2010. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt értem de a pelenka amit ehhez itt kérnek az mégis mire kell? Csak kíváncsi vagyok, jó lenne ha valaki elmondaná...
2010. okt. 31. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Lehet velem van a baj, de nem értem a kérdésedet.

A tejfakasztó buli számomra az, amikor az apuka elmegy a barátaival bulizni, ha megszületett a kisbaba és kívánják, hogy legyen sok teje az anyukának. Nem értem a pelenkának mi köze ehhez?

2010. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
a pelenkát egy kis ajándékként szánja az illető aki rá is szeretne valmi szöveget hímezni
2010. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Mindig is valami buli volt ha új családtaggal bővültek. Lehet akkor más volt a neve....

Ilyen elnevezéssel most hallottam a rádióban.

Csak egy ürügy hogy kis görbe este legyen az apukának.

Akkor lenne szép, ha egy igazán beszélgetős buli lenne. És nem az asztal alá igyuk magunkat....

Miközben lehet hogy a szülés után valami komplikáció adódott, mondjuk rá 4-6 óra múlva...

2013. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsuzsi914 válasza:
100%

A pelenkákból vagy "pelenkatorta" vagy "pelenkafa" készül.

Ezért van szükség a fogasra, és a pelusra.:)

2014. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!