Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek ovulációkor régebben...

Akinek ovulációkor régebben nem volt fájdalma, mostanában pedig van, az hogy éli ezt meg?

Figyelt kérdés
Kétszer szültem, a másodikat 10 hónapja. Az utóbbi két hónapban nagyon erős fájdalommal járt az ovuláció, a dokim szerint semmi baj nincs, alaposan megvizsgált. Azt monda, hogy valószínűleg vastagabb lett a tüsző és ennek a repedése okozta a fájdalmat. Mind a két szülésem természetes volt, fájdalomcsillapítás nélkül, ezért nem gondolnám, hogy indokolatlanul éreztem túl erősnek a fájdalmat. Összegörnyedve feküdtem kb 3 órán keresztül, mire fokozatosan elkezdett múlni a fájdalom. A következő két napban tompán fájt a méhem, egyik oldali petefészkem. Az uh-n be is bizonyosodott, hogy az általam említett petefészekből szabadult ki a petesejt. Szóval a kérdésem, hogy ezt a fájdalmat mivel lehet elmulasztani, könnyebbé tenni, mert ha ez nem hétvégére esik, akkor el is kell látnom a két kicsit valahogy. Egyáltalán, ez már mindig így lesz?
2010. nov. 2. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos hozzá kell szokni.egyik hónapban az egyik felől fáj a másik hónapban a másik felől,de lehet,hogy nem egyforma intenzitással.vigyázz magadra,hogy ne fázz meg-lábad,feneked-mert akkor jaj neked.egyébként a havikor semmi bajom.
2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!