Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újabban egyszerűen nem tudom...

Újabban egyszerűen nem tudom kontrolálni magam ha kisgyereket látok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mostanában ha meglátok egy kisgyereket az utcán, vagy akárhol akaratlanul is elkezdek mosolyogni, és olyan szívesen ölbevenném, irigylem a kismamákat az utcán, és sokszor gondolok arra hogy mi lenne ha én is babát várnék. Nem akarok teherbe esni, ha belegondolok akár már egyáltalán nem tűnik olyan jó ötletnek, mégis egyszerűen olyan jó érzés elképzelni a barátomat ahogy apukát játszik, ettől csak még jobban kívánom minden alkalommal. Eddig sosem szerettem nagyon a gyerekeket..nem olvadoztam ha megláttam egyet..de most ez hirtelen megváltozott...

Normális ez ebben korban?

17/L


2010. nov. 3. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korodat,és hogy mióta vagytok együtt a pároddal.
2010. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 évesen ez teljesen normális dolog. Nézz csak szét az oldalon, szinte hetente megkérdezi egy-egy 15-18 év közötti lány, hogy normális-e, hogy így érez. Nem vagy ezzel egyedül. Ez egyrészt a hormonok játéka, másrészt azt mutatja, hogy lassan kezdesz abba a korba lépni, amikor már nem csak testileg, de érzelmileg is érett leszel egy baba vállalására. Persze nem csak ez a két faktor van, sok más téren is készen kell állni rá, de úgy néz ki, a sokból kettő már kipipálva :)
2010. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok pedig még csak 14éves vagyok

14/L

2010. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Colix válasza:
bizonyára gyereket akarsz:)
2010. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért várjatok ezzel a gyrekvállalásos dologgal.

Ez bennem is így volt annak idején,én is minig arról álmodoztam hogy szülök 1 gyereket,és be is vállaltam 20 évesen,nem bántam meg ugyan,de visszagondolva,korai volt még.Keveset éltem,és ez a későbbiekre kihat,mármint a későbbi életetekre.A párod is ilyen fiatal?,csak mert nehogy az legyen hogy pár év múlva egyedül maradsz a gyerekkel,ha lenne.Ha megfogadod a tanácsomat ezzel a dologgal még várjatok,egy gyereknek kell a biztos anyagi hátér is.Gyerek mellett már nehezebb megteremteni mindent.Ha nagyon babázni akarsz,inkább menj el valamelyik rokonodhoz,ha van olyan akinek gyerekei vannak,és ott éld ki addig a babázást.Biztos van olyan,aki örülne annak,ha segítenének neki a babázásban.

Egyenlőre még élj,bulizd ki magad,magatokat,mert gyerek mellett ez már nehezebb lesz.Sok boldogságot!!!

2010. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!