Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez nem zavarhat össze egy...

Ez nem zavarhat össze egy kisgyereket?

Figyelt kérdés
Nemrég született meg a kishúgom és a szüleim 2 nevet adtak neki,de de mindenki máshogy akarja hívni és már vagy 4 neve van,becézéssel együtt.Azon gondolkodtam,hogy egy kisgyereket nem zavarhat össze,ha 10 percenként máshogy hívják? Mert nekem nagyon nem tetszik ez :/ 15/L
2011. júl. 11. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a fiamnak azért van 2 neve, mert nem magyar apukája, úgyhogy mi is folyton máshogy hívjuk, plusz a becézgetések.. - de okos kis kölyök, 2 éves, tudja, hogy róla van szó, megszokta

ha nincs több neve egy babának, akkor is mindenki össze-vissza becézgeti, szeretetből (cicuka, nyuszifül, kicsikém, babukám és társai :)), nem baj ez szerintem :)

2011. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát jo..nem is a becézés a gond,mert azt tudja,hogy az meg azt szokták..csak,hogy két rendes néven szólítják vki így vki úgy. na mindegy. akkor csak én problémázok ezen ennyire. köszönöm a választ.
2011. júl. 11. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült már ez a kérdés, és nem is adtam csak 1-1 nevet a gyerekeimnek.

Nekem sem tetszik. 1 ember - 1 név :)

2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is majdnem hasonló helyzetben voltunk mikor megszületett az első gyerekünk az apja Ferencnek akarta szólítani én pedig Ádámnak már 2.5 éves és Ferencnek szólítjuk de tudja hogy a teljes neve Ferenc Ádám!
2011. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ismerek egy kislányt, az apukája az első nevén szólítja, a barátai, ovistársai és az anyukája pedig az első nevén.
2011. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs, elírtam: a barátai, ovistársai és az anyukája a második nevén. :D
2011. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nah kicsit megnyugodtam :D Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 11. 21:09
 8/9 Sberci válasza:
Nem kell félni nem fog összezevarodni mert egy idő után úgy is megszokja.
2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. júl. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!