Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 hós kisfiamnak meddig...

23 hós kisfiamnak meddig adhatom a fenistil cseppet az egy hete nem múló csalánkiütésére?

Figyelt kérdés
Szóval egy hete kapja, de mindig visszajön, naponta többször kiújul, elmúlik. Kálciumot is kap mellé. Volt valakinek hasonló, hogyan oldódott meg a probléma?
2010. nov. 3. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább arra kellene rájönni, h. mi okozza.


dokit kérdezz, nekünk 3 napnál tovább nem javasolta.

2010. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a tapasztalatokra vagyok kiváncsi, mert három dokit is kérdeztem. Egyik három napot mondott, hogy elmúlik, másik kettő egy hetet. Egyikük sem kérdezte az okot, hiába mondtam miket evett stb... rendszerint nem tudni szerintük, tüneti kezelés kell.
2010. nov. 3. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen dokinál voltatok? A csalánkiütésnek igenis lehet tudni az okát, rendszerint allergia. Arra már neked kell rájönni, hogy mi okozza. Ajánlott elvinni allergia vizsgálatra vagy kezd otthon kísérletezni, mert ez a fiadnak nem tesz jót.

Tényleg nem ajánlott huzamosabb ideig adni neki a fenistil cseppet. Itt nem igazán tüneti kezelés kell, hisz ez nem megfázás. Itt az okokat kell megtalálni és azt megszüntetni. Lányomnak a trópusi mixes italtól volt csalánkiütése. Egyenként nézd végig a lehetséges ételeket amik kiváthatták és azt neadd neki.

2010. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ügyeletes doki, saját doki, majd telefonon ismerős doki.

Sajnos 3 év alatt nem tudják megbízhatóan kimutatni az allergiát.

Nem adok neki semmi újat, akár futkározástól is kiújul neki és bármit ha eszik, akár egy falatot is. Bármit.

2010. nov. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!