Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet baja a 2 és fél éves...

Lehet baja a 2 és fél éves kisfiamnak, ha tegnap délelőtt lenyelt egy ilyen sárga kör alakú szilva magot?

Figyelt kérdés
A szilva sárga és kör alakú, nem tudom mi a neve.
2011. júl. 23. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ringló vagy mi az.

Szerintem semmi baja nem lesz tőle, de ha nagyon aggódsz, etess vele sok rostot tartalmazó dolgot, párolt zöldséget és/vagy főtt kukoricát. Az híg székletet csinál, kicsit meggyorsítja a folyamatokat. :)

2011. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom cseresznyemagot nyelt le, de simán kijött belőle :)

Ha gömbölyű a mag, nincs mi megsértse a belső szerveit, így könnyen tud távozni/ mivel ahhoz azért kicsi, hogy elakadjon.

Szilvalekváros kenyér vacsira és reggelre kijön :)

2011. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a ringlómag se nem gömbölyű, és jóval nagyobb is mint a cseresznyemag, ettől függetlenül nem hiszem, hogy komoly baja lenne, de légy résen, és ha bármi furcsát tapasztalsz vidd el az orvoshoz. Inkább vidd fölöslegesen, mint hogy indokolt esetben ne.
2011. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 stidav válasza:
Mi lett végül a ringlo szilvamaggal? Csak mert nálunk most ugyanez a helyzet.
2022. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi baja tőle. Nem vettük észre, mikor távozott.

Azóta azt is elfelejtettem, hogy tettem fel ilyen kérdést.

Ma már 13,5 éves, 180 cm-es kamasz.😁

2022. aug. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!