Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvastátok, vagy hallottátok...

Olvastátok, vagy hallottátok ezt a hírt? Iszonyat, teljesen le vagyok döbbenve, hogy ilyen létezhet?

Figyelt kérdés

[link]


Erős idegzetű vagyok - ahogy a tv-ben szokták mondani - de ettől a hírtől teljesen kész vagyok.


2010. nov. 4. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem találok rá szavakat.Borzalmas.
2010. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg arról az ügyvédről is meg van a véleményem, aki egyáltalán elvállalt egy ilyen ügyet...
2010. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csoda hogy a baba túlélte... borzasztóan sajnálom őt és a családját
2010. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na hallod.....


a hideg futkos rajtam!ennyire borzalmas dolgot,ilyen kegyetlenséget!


mit érezhetett szerencsétlen nő amikor az az elmebajos megkéselte,megölte.


remélem a kisbaba jól van és a családnak valamikor sikerül ezt a borzalmat megemésztenie.mert elfelejteni sohasem lehet!!!!!!!

de azt is remélem a hogy a gyereknek SOHA nem fogják elmondani az igazat!!



24 éves anyuka

2010. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas, de sajnos nem az első eset... :( Néhány évente hallani ilyeneket, főleg a tengeren túlról. Mindig voltak ilyen elmebeteg, nem normális nők. Ez sajnos kivédhetetlen.De ezen kívül is törtnéik épp elég szörnyűség nap mint nap a világban és kis hazánkban .
2010. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a nőszemély egyértelműen bolond, elmebeteg. Ép elmével ilyet senki nem tenne meg.
2010. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek es itt nagyon regen volt egy hasonlo eset de azt az anyuka is tulelte nemcsak a baba. Meg filmet is csinaltak belolle igaz tortenetek alatt azzal a cimmel, hogy:"stolen from the heart". Nem tudom, hogy megjelent-e magyarul is a kiadas, mert csak angolul tudom a cimet. A filet vegigsirtam, el sem tudom kepzelni szegeny not aki atelte. :(
2010. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy éreztem, a hideg futkos a hátamon :(

és már nem tudom ebben a cikkben vagy egy másikban azt írták, hogy az anyuka eszméleténél volt amíg felvágta hasát, atyaisten, el sem tudom képzelni mit érezhetett az a szegény nő... :((

megnéztem a filmet a neten, de csak angolul találtam meg.

2010. nov. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!