Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltáspártiak elsősorban!...

Oltáspártiak elsősorban! Milyen rémtörténeteket hallottatok/olvastatok, milyen mellékhatásokat okozhat a H1N1 vakcina beadatása?

Figyelt kérdés
Elég sok szélsőségesen képtelen feltételezést és összeesküvés-elméletet olvastam a H1N1 oltássál és későbbi mellékhatásaival kapcsolatban ezen az oldalon is, és máshol is. Eleinte nagyon felmérgesítettem magam a sok sületlenségen és az emberi hiszékenységen, később csak bosszankodtam, most már csak nevetek rajtuk! Aki hasonlóan vélekedik: gondoltam, csokorba szedhetnénk a sok teóriát!
2009. dec. 10. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már megkaptam igaz akaratomellenére,de próbálok nem gondolni a sok szóbeszédre a nődoki szerint már 2 hónapos biológiai eredmény van amit meg tudott mutatni hogy eddig a beadott oltás a kismamákra nem volt hatással.Tehát nem törént semmi persze nem biztos hogy késöbb sem lesz semmi de reménykedni kell és kész.
2009. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oltáspárti, nem is oltattam, de azt javaslom neked, most már nyugodj meg, megtettél mindent magad és a babád érdekében, nem lesz semmi bajotok! Sem most, sem semmikor!!! Egészséges babád lesz és egészségesen fog cseperedni! Ne aggódj már, mindenki minden hülyeséget beszél, ijesztgetnek bennünket mindennel. Én nem foglakozom ezzel az egész hisztérikával, most már te se tedd, semmi bajotok nem lesz, minden orvos ismerősöm meggyőzött, hogy az oltás tökéletes, nem káros a magzatra! Én ettől függetlenül nem oltottam, mert nem tartozom a veszélyeztettek közé, ellenben oltattam volna. És ne aggódj, nyugi! Biztonságban vagy!
2009. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én ebben a néhány hónapban szeptember óta már annyi orbitális baromságot hallottam/olvastam az oltás mellékhatásairól és várható jövőbeli rémségeiről, hogy már nem győztem fetrengeni a röhögéstől... :DDDDD


A legnagyobb kreténségeket Posta Imre weboldalán lehet olvasni ("...a vakcina nem más, mint egy bináris, kombinált biokémiai fegyver..."), na, azon röhögtem a legtöbbet...

Arra azért kíváncsi lennék, ez a szerencsétlen magától találja ki ezt a sok kreténséget, vagy többen összeülve ötlik ki?...


Csak az a szörnyű, hogy ezt a sok baromságot sokan ELHISZIK!!!... Nekem ez a legelképesztőbb!... (Tényleg ENNYI korlátolt ember között élek?)


Én nem fogok egy ilyen hülyeséget sem idelinkelni, nem veszem még a fáradságot sem, meg azért sem, nehogy megint tápot adjak néhány szellemileg visszamaradottnak, hogy kapva-kapjon a sok sületlenségen...

2009. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető a kérdés, én egy cseppet sem aggódom a mellékhatások miatt! Annyi káros anyag vesz minket körül, élelmiszerekben, levegőben, vegyszerekben, hogy bármi ártalmasabb lehet. Inkább csak szórakozni akartam egy kicsit a sok hülyeségen.
2009. dec. 10. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy a "kereső"-be írd be : h1n1


Akármelyik kérdést megnyitod, garantáltan gurulni fogsz a nevetéstől, mindegyikben hemzseg a sok baromság ("egyél sok fokhagymát"... "egészben nyeld le a fokhagymát, ne rágd meg, mert úgy hatásosabb", stb.)...

2009. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én már olvastam olyat, hogy az oltás megváltoztatja a DNS-t. Komolyan. :-)) Ezen kifeküdtem, akkora oltári nagy baromság.


A többi: az oltástól biztos debil gyerekem lesz, 50-50%, hogy fogyatákos gyerekem lesz, a higany árt az idegrendszerének, el fogok vetélni tőle, nem használ semmit, később gyerekkorában vagy felnőttkorában fog kiderülni, milyen károkat okoz.


De ami a legjobban kiakaszt: "nem tudom, milyen káros mellékhatásai lehetnek, ezért nem oltatok". Ugyanakkor azt már tudjuk, hogy a betegségnek milyen káros mellékhatásai vannak: szövődmények, lélegeztetőgép, magzati halál, anyai halál.


Igazad van, nem éri meg bosszankodni. Én csak remélem, hogy a két halott kismamát nem követik újabb kismama-halálozások.

2009. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére ma gyógyultan ment haza egy oltatlan kismama! Ne kövesse már több kismama halálozás,egyébként a szezonálisban tavaly hányan haltak meg? És ebben az idén? 800 és 25. Na? Amúgy meg semmi bajotok nem lesz az oltástól, csak a pénzről szól az egész, nem lesz senki sem idegi beteg, sem semmilyen! Valahogy helyre kell tenni az elszegényedett gyógyszeripart, stb...még decemberben. Ennyi.
2009. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma éjjel az RTL-en a Házon kívülben erről lesz szó, hogy adassunk vagy ne, és mit miért.
2009. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!