Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek Lego Nagyvárosi...

Van valakinek Lego Nagyvárosi állatkertje? Megéri megvenni, játszik vele a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiamnak szeretnék valami Lego-t karácsonyra,de ami ettől kisebb nem sok minden van benne.
2010. nov. 5. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A válasz engem is érdekelne,én is ezt néztem ki karácsonyra.
2010. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szereti az állatokat, akkor megéri megvenni. Nekem a fiam és a lányom is nagyon szerette. Mi először a farmot vettük meg neki, azzal is nagyon sokat játszottak. Képesek voltak órákat ülni mellette mindennap. Először együtt építettük fel, aztán már ők is alakítgatták. Szerintem érdemes még venni mellé egy vödör kockát is és egy alaplapot, mert úgy az igazi.
2010. nov. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!