Mit vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés
A húgom most fog szülni. Nem tudom, mi az, ami hasznos vagy nélkülözhetetlen vagy nagy örömet okozna? Mindenképpen meglepetésnek szánom, nem akarok előre rákérdezni.
2010. nov. 6. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinek szeretnél ajándékot, a babának vagy a mamának?


Ha praktikus dolgot adnál, akkor jobb lett volna mégis rákérdezni, egyeztetni, esetleg beszállni a babakelengyébe. Most ezt nem undokságból írom, de összeszedni mindent a babának (kiságy, kiskád, pelenkázó, babakocsi, ruhák, pelenkák, légzésfigyelő, stb.) elég nagy kiadás, és sokszor jól jön, ha beszállnak a családtagok. De ha mindezeket ők már beszerezték (ha már mindjárt szül, akkor gondolom már túl vannak a vásárláson), akkor lecsúsztál a hasznos ajándékról...

Meglepetés??? Hát, egy izgatott elsőbabás kismamának nem hiszem, hogy tudnál nagy újdonságot mutatni a piacról... :)


Szóval, marad szerintem a "nem életbevágó, de kedves" ajándék. Mit szólnál, ha befizetnéd őket egy profi babafotózásra? :)

Nézz körül a neten, vannak olyanok, ahol házhoz jön a fotós, van, ahol be kell vinni a műterembe. Újszülöttnél talán jobb a házhoz menős.

Ez biztos, hogy egy örök emlék marad, profi fotósok gyönyörű, művészi képeket csinálnak a piciről!

2010. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Babakelengyét ne vegyél! A sógornőm se kérdezett rá, mire lenne szükségünk. A kórházba hozott egy bébitakarót (akkora már volt 2), egy anorákot (akkora már mi is megvettük, tekintettel arra, hogy decemberben született a babánk), egy rugdalózót (ez volt az egyedüli, amit használtunk), egy tutyit (sosem adtam ilyet a gyerekemre), egy kissapkát (őkelmének nagy buksija volt, rá se ment). S mondván, hogy mindez drága volt, karácsonyi ajándékra ne is számítsunk. Hát... Nem esett valami jól.

A babafotózás szerintem nagyon jó ötlet. Jobb nem is jut eszembe. Csörgőt, rágókát ne vegyél, mert mindenkitől (barátok) azt fognak kapni. Plüss állatot szintén ne, mert csak kerülgetni kell, a babának úgysem adják oda egyelőre. Esetleg valami nagyobbaknak való (6 hónaposaknak) játékot, vagy játszószőnyeget. Ezt már nagyon korán tudják használni.

Az anyukának meg Varga hajcseppet, mert tuti termék, s 3 hónap múlva nagyon fog hullani a haja. (Az anyukákról folyton elfelejtkeznek!)

2010. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!