Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem unjátok már a "mit vegyek...

Nem unjátok már a "mit vegyek x hós gyerekemnek karácsonyra ill ajándékba" kérdést?

Figyelt kérdés
Nem hisze el h ennyire ne legyen valaki kreatív és ennyire ne ismerje a saját gyerekét.
2009. okt. 28. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
De,nagyon!De ha az ember tud,segít. Ha idegesít,ne olvasd:)
2009. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Néha pedig nehéz. Mi most ünnepeltük a névnapot, és a dédi, mama, másik mama, másik dédi és nagybácsi is adott pénzt, hogy vegyünk valamit. Az elsőt dédi pénzét épp el tudtuk költeni, azt is nehezen, de hogy a többin mit veszünk... inkább félretesszük..(nem milliókról van szó, de épp van minden, ami kell...)

Itt ötleteket kaphatunk, lehet olyat is olvas az ember, ami nekünk eszünkbe sem jut, illetve nem tudjuk előre, hogy mivel fog játszani a kicsi.

Volt, aki fél éves babának akart venni hintalovat pl, mert már ülni fog...

2009. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Biztos azért kérdezik,hátha valakinek van egy szupi ötlete,vagy kipróbált játéka,ami bevált.Szerintem ezzel semmi baj nincs.Nem értem,miért zavar.

Amúgy én meg az ilyen haszontalan kérdéseket unom...:)))

2009. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem, aki felteszi ezt a kérdést nagyon tanácstalan és biztosan nem akar mindenféle hülyeséget összevásárolni, inkább megkérdezi más anyukák, szülők véleményét, hátha kap valami tuti ötletet. Nincs ezzel semmi gond.

DE! Én is unom, ha a családtagok, akik mindannyian felneveltek minimum 2 - 2 gyereket, azzal a kérdéssel jönnek, hogy mit is vegyenek 1 éves babánk szülinapjára, névnapjára, stb. Elég gyakran ott vannak nálunk, láthatják milyen játéka, ruhája van és mi nincs. Ha meg megmondjuk, mire lenne szükségünk, azt nem veszik meg. Most is etetőszéket kértünk (férjemnek van 3 testvére, gondoltuk, közösen megvehetnék), helyette azt a választ kaptuk, hogy ők is megvoltak nélküle, nekünk minek. Akkor miért kérdezik, mire van szükségünk.

2009. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar sőt tök jó oldalakat linkelnek be hol lehet rendelni olcsón jó játékokat!
2009. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Engem sem zavar. Ötleteket lopok így másoktól.

Nagyon sok olyan dolgot látok itt, amit magamtól nem találnék meg.

Ha téged zavar, ne olvasd. Amúgy vannak még ilyenek: Mit adjak a babámra? Kell rá sapka? Hogy is van a hozzátáplálás? stb Mindig vannak újabb és újabb kérdések, amik visszaköszönnek tegnapról vagy egy órával ezelőttről.

Ez egy ilyen oldal, ha téged zavar, ugráld át ezeket a kérdéseket.

2009. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem kell rákattintani, ha idegesít!
2009. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!