Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mezőtúron Dr. Berényi Mátyás...

Mezőtúron Dr. Berényi Mátyás szülész- nőgyógyászról mondanátok tapasztalatokat? Ellátás, emberség, szaktudás, vizsgálat, szülés, fogamzásgátlási tanácsok, kórházi ellátás, magánrendelés, tarifák?

Figyelt kérdés
Bármi érdekelne az említett nőgyógyásszal kapcsolatban. Pro és kontra egyaránt.
2010. nov. 6. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Mezőtúron szültem 3 hónapja,de Mike Géza doktor úrnál.Az egyik ismerősöm Berényinél szült,ő meg volt vele elégedve,mások mondtak hideget-meleget egyaránt!Mivel Mike a legprofibb ultrahangos diagnoszta így én őt választottam,és nem is csalódtam CSODÁLATOS ember és orvos.
2010. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja...és a kórház kiemelkedően jó,a szülésznők és csecsemősök tündéri és csodás emberek:)A tarifa egyébként úgy tudom 5000 vizsgálat,szülés 30000.Remélem segítettem valamit:)
2010. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Berényinél szültem 4 hete és teljesen megvoltam vele elégedve.Emberileg és szakmailag is minden oké vele.De tényleg ahány ember, annyi félét mondanak.Nekem Mike doktor úr nem volt valami szimpi,így Berényi doktornál szültem és hozzá is jártam egész végig.A magánrendelésért egy 1000-est kért.A szülést nem kérdeztem,adtam amennyit tudtam/20.000/.
2010. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem vannak vele kapcsolatban aggályaim ...



De várok még válaszokat, véleményeket! :)

2010. nov. 10. 07:05
 5/5 A kérdező kommentje:

11:07 20:06 :)


Az ultrahanggal kapcsolatban.

Első ultrahang hasi vagy hüvelyi itt? Egyáltalán itt van hüvelyi?

Berényi végzi? Beszélgettem pár ismerősömmel, azt mondták, hogy majd kell menni a Mikéhez is ultrahangra, és hogy mennyire pokróc és lekezelő tud lenni. Mi a véleményetek?

Be lehet menni az Apának is az ultrahangra?

Kapok majd ultrahang képet?


Előre is köszi a válaszokat. :)

2010. nov. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!