Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem könycímeket,...

Ajánlanátok nekem könycímeket, ami a fogamzástól a szülésig végigvezeti a terhességet? Amiben esetleg vannak tapasztalatok, tanácsok, mikor milyen vizsgálat.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nagyon ajánlom a Barátnőim a terhességről, én Alexandrában vettem, és egy régebbi fórumon ajánlotta valaki, megtetszett az alapján ahogy itt leírta az illető és hát mit mondjak, nem csalódtam :) Tényleg a legjobb könyv ebben a témakörben szerintem! Bár biológiai folyamatokat, és olyan dolgokat nem taglal oldalakon keresztül, amiket lehet egyébként se értene mindenki, ettől függetlenül mindenkihez szól, és szinte mindenről a terhességgel kapcsolatban! Tapasztalatokat ír le, több nőét is, és nagyon poénos, őszinte mű, szóval nem egy tipikus száraz szövegű terhességi könyv :) üdv
2011. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haramia ***** válasza:

Bár nem konkrétan a terhesség alatti vizsgálatokról szól, arra ott lesz a védőnő, meg a doki, de én ajánlom

Bene Viki : Eszterlánc c. könyvét, mert nagyon szórakoztató, valamint Hidas-Raffai-Vollner: Lelki köldökzsinór c. könyvét, ami a baba-mama kapcsolattartásról szól az anyaméhben, tehát még születés előtt...én imádtam!

Kellemes olvasást és jó babavárást!

2011. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a címeket,utána fogok nézni a könyveknek.:)
2011. máj. 16. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én ezt ajánlom neked [link]
2011. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anya leszek (Libri)
2011. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!