Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a vélemények tapasztalatok...

Mik a vélemények tapasztalatok erről az autósülésről?

Figyelt kérdés
Graco junior maxi plus.
2010. nov. 7. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi második ülésnek vettük, a pohártartója miatt :-)

De most lecserélem, mert nagyon megtetszett a cybex pallas :-)

Egyébként töréstesztje megfelelő, az anyaga strapabiró, nem szivja ki a nap sem, nekünk keki-narancs van, extra párnával, ami alapból nem jár hozzá

2010. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egesz jo ules, nincs vele semmi baj es az ara is megfelelo. (sokkal-sokkal jobb mint nehany picivel olcsobb, de biztonsag szempontjabol hatarozottan rossz ules, amiert sokan kapkodnak).

En is majdnem ezt vettem a nagyszulok kocsijaba, vegul masik mellett dontottem.

A cybexek valoban nagyon jok, a pallast en is nezegettem a 15 kg-os fiamnak, de azutan rajottem, hogy teljesen felesleges lenne a pallast venni neki, mert az ovvezetovel az ugyis csak 15 kiloig hasznalhato, azaz azt mar fel sem kellett volna raknunk, anelkul meg semmivel sem tobb, vagy jobb, mint mondjuk a cybex solution x-fix, sot, mivel az kisebb sulytartomanyt fed le (15-36 kg), igy jobbnak szamit.

Elso valaszolo ezt elsosorban neked irom, nezz esetleg utana a dolognak, ha a gyermeked korabban mar 15-36os ulest hasznalt, akkor nem biztos, hogy a cybex pallasra kellene atterni, hiszen a kisebb sulykategoriabol szarmazo pluszt mar ti sem tudjatok kihasznalni.

Mas lenne a helyzet, ha mondjuk 10 kilos lenne a gyermeked, akkor tokeletes lenne a pallas, de gondolom nem annyi, ha a kerdezo altal emlitett ules volt neki eddig.

2010. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem túl fapados ? Olyan vékonynak néz ki a huzata ,vagy nem ?
2010. nov. 7. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2. valaszolo vagyok.

Vegulis figyelj, vekony a parna, teny, fapados, teny, de az ennyi penzert jobb sem feltetlenul lesz. Fontos a kenyelem, lehet, hogy kapsz hasonlo arban olyan ulest, ami kenyelmesebb, de nem biztos, hogy biztonsagos is lesz, a kenyelmet meg en nem adnam a biztonsagert.

Kerdes az is, hogy mennyit fog benne ulni a gyermeked.

Sokat utaztok? Tobb oras utak vannak rendszeresen?

Ha igen, akkor valoban oda kell figyelni a kenyelemre is.

Mi sokat megyunk, havonta 2-3 egybefuggo negy oras ut van, plusz tobb 2-3 oras, sok-sok rovidebb, de evi 2 kerek egy napos autozas is fixen van.

Ezert kerestem olyan ulest, ami nagyon biztonsagos es valoban kenyelmes is, tobbet hasznaljuk, mint a babakocsit, igy nem neztem az arat.

Mi ezt valasztottuk: [link]

De mint irtam a nagyszuloknel van potules, oda neztem a gracot, de vegul ilyen lett: [link]

Teny, hogy ez is egy fokkal jobban kidolgozottnak tunik. Mondjuk szerencsenk is volt, mert ujat vettem kulfoldon kb 10ezer forintert, annyit boven megert. De teny, hogy a 24 oras utazasra nem ultetnem bele a gyereket ugy, hogy atmegyunk Europan egyik durvabb autopalyarol a masikra, arra van a cybex.

Szoval tenyleg neked kell tudni, hogy milyen igenyeitek vannak, milyen szokasaitok es persze mennyi penz autosulesre.

2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!