Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a 9-36 kg-ig...

Tapasztalatok a 9-36 kg-ig használható autósülésről? ELőnyei hátrányai érdekelnek.

Figyelt kérdés
Nem akarok minden korosztályban venni külön autósülést, gondolok itt a 9-18 és 15-36kg ra. Vagy jobb lenne?
2009. jan. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jobb lenne.Erről már többször ment az értekezés,és a vége min dig az,h nem a legjob b választás,mert ami kényelmes egy 10 évesnek,kizárt,h ugyan olyan kényelmes legyen egy 3 évesnek.És más a formájuk is.Ráadásul azok nem minden esetben dönthetők,és oldalt "nyitottabbak",mint ami 9-18 kg jó.És a fene tudja,h mondjuk 8 év múlva még elfogadják-e és megfelelőnek tartják-e majd ezeket a most megvásárolt,és elvileg 12 éves korig használatos ülést.Mi nem is gondolkoztunk ezen,a hordozó után a 9-18 kg való ülést fogja hsználni(már megvettük.)2 gyerekes anyuka
2009. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ellent kell, hogy mondjak az előző válaszolónak. Nálunk nagyon jól bevállt az ilyen autósülés. Konkrétan ez: [link]

A fiam imád benne ülni. Kb. 10 hónapos volt, vagy talán 9, amikor ezt megkapta, addig jó volt a hordozó. Kényelmesen ül benne, egyáltalán nem látom rajta, hogy kényelmetlen lenne neki. De barátnőm 4 éves kislánya is ült benne már, neki is kényelmes volt. Én örülök, hogy ezt megvettem, és hogy nem kell már többet másikat vennem.

2009. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Tudom,h sokan küzdenek anyagi gondokkal,de én nem bízom meg egy 13000 ft-os ülésben...addig,amíg nem történik semmi,biztos,h tökéletes.DE nem szeretném "élesbe"használni.És én láttam a P.C. és még sok más ülés teszteredményeit-a neten rá lehet keresni,hasonlítgatni stb.-(egy két videót is a neten,konkrétan majd szétesett egy komolyabb ütközésnél)és a kielégítőnél jobb eredményt nem produkált.De mindenkinek szíve joga,és pénztárcája olyan ülést venni,amilyet akar.És ha megnézed ezt az ülést kedves Kérdező,az oldala teljesen nyitott,nem öleli körül óvón a babát.Erről beszéltem.Nézz meg egy kisebbeknek való ülést,az teljesen más.Még 1x hangsúlyozom,mindenki olyat vesz,és azt tesz,amit a legjobbnak talál,és amit megengedhet magának!!!!!!!!!!!!Az első válaszoló.
2009. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!