Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt jön meg a...

Mennyi idő alatt jön meg a GYES-ről a határozat? Október 7. -én adtam postára a szükséges iratokat. Ma november 8. -a van és még semmi híre. Anno az egyszeri támogatást és a családit 2 hét alatt utalták. A GYES-t egyszerre küldik a családival?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kb 1,5 hét alatt megkaptam a határozatot. Egyszerre utalják a gyest és a családit, de nem egyben.
2010. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam, mint Te.

Szeptember végén adtam postára, még mindig semmit nem kaptam róla. Képzeld el, a múlt héten telefonon érdeklődtem, hogy talán hiányosak a papírok vagy valami más gond lehet, mert még nem érkezett visszajelzés. Kaptam egy jó nagy beszólást, hogy mi a fenének küldtem el ilyen korán az igénylést, még nem is kezdődött meg a jogosultságom. Ismételt kérdésemre az volt a válasz, hogy még hozzá sem nyúltak az igénylésemhez, ezért nem tudja megmondani, hogy minden rendben van-e vele. Jó mi? Még én éreztem magam kellemetlenül, hogy telefonálni mertem...

2010. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó!

Ez a magyar ügyintézés.....

Én ugye október 7.-én adtam fel, és 15.-étől vagyok jogosult.

Tegnap olvastam a honlapon, hogy 30 nap! az elbírálási idő.

Mi a francot ücsörögnek rajta 30 napig?!

Ha a hét végéig nem kapok semmit, akkor jövő héten rákérdezek a dologra.

2010. nov. 9. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Tegnap (november 17-én) kaptam meg a határozatot a GYES-ről, november 11-től vagyok rá jogosult.

2010. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én most hétfőn (nov. 15.-én ) felhívtam őket, hogy mi a franc van.

Azt monda egy csaj, hogy még nem bírálták el, de megsürgeti a kolléga nőjét....

Úgy látszik ez kellett, mert ma (18.-án), megkaptam a múlt havi pénzt.

Jó mi?

Több mint 1 hónapja vagyok rá jogosult.

2010. nov. 18. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!