Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti minden nap leviszit...

Anyukák ti minden nap leviszitek a babát a levegőre?

Figyelt kérdés
Ma még nem voltunk kinn,és az az igazság hogy semmi kedvem. Valahogy nem igazán érzem jól magam,olyan gyenge vagyok. Viszont lelkiismeret furdalásom van e miatt,mert eddig minden nap kimentünk. 8hónapos.
2010. nov. 8. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ari vagy de nekünk nem kell magyarázkodni.


Ha nem akaródzik ne menj...

mi már voltunk reggel - délelött át is áztunk úgyhogy mivel a héten esni fog minden másnap megyünk csak.


Bár már nem babám van hanem gyerekem de megszoktam kérdezni hogy szeretne-e sétálni és van amikor nem akar kimenni akkor nem eröltetem de olyan is van amikor húzza a pulcsimat hogy indulás.

2010. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden nap kimegyünk a friss levegőre. Kivétel volt, amikor a fiam beteg volt, és éppen egy nagyon szeles, esős hét volt, akkor 2 napig bent voltunk, csak sűrűn szellőztettem.
2010. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem megyünk, ha esik az eső, vagy ha nagyon fúj a szél. Illetve értelemszerűen akkor sem, ha beteg vagyok (vagy vagyunk).

Előfordul, hogy nekem sincs kedvem, de akkor fél órára legalább csak az udvarra kimegyünk kavicsozni, hintázni, ilyesmi, kell neki a friss levegő.

2010. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha esik az eső, akkor nem megyünk. Ő sem szeret ronggyá ázni, és én sem.

Hideg idő, vagy szél, vagy hóesés nem akadály nálunk.

2010. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, ha több napig esik, akkor még esőben is.
2010. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csípem az ilyen anyukákat :)

Nincs kedvem menni nem megyünk, mepróbálom szellőztetéssel vagy bármi másképp megoldani, a lényeg a nincs kedvem.

Nincs ezzel semmi baj, szerintem mindenkivel elő fordul az ilyen.


Attól viszont falra tudok mászni, amikor nincs kedve az anyukának levinni a gyereket, és jönnek az ilyen kifogásokkal, hogy tele van vírussal a levegő, nedves, nyírkos, ilyen olyan idő van.

2010. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindennap kimegyünk, van amikor nekem sincs kedvem, de aztán csak ráveszem magam. ( mondjuk nálam az is közrejátszik, hogy dohányzom, de benn a lakásban nem, úgyhogy ilyenkor én is cigizek egyet.):)
2010. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mi minden nap kint vagyunk, tényleg csak szakadó esőben és orkánban nem viszem ki, de az én fiam és én is nagyon igényeljük a levegőt, pedig kertünk is van, de imádunk nagyokat sétálni, leveleket gyűjteni, kavicsozni, állatokat, autókat nézegetni. Így vele is sokkal könnyebb utána bent és jókat is alszik így. Most délelőttre korlátozódott, van hogy du. már csak bent játszunk.

2 éves

2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden nap megyünk.Nálunk mindegy hogy milyen idö van.

A nagyobb gyerekem 3 éves most 4 napig 39 fokos láza volt és minden nap mentünk mert menni akart.Ilyenkor rövidebb sétákat teszünk de az átlag ugy 1 óra minimum.Imád sétálni.

A kicsi 16 hos de ő is szereti mikor megyünk és kiveszem a kocsibol megy melletünk "beszélget"mikor elfárad visszateszem és ugy megyünk tovább.

Olyan nincs hogy nekem nincs kedvem mert akkor egy idő után ha nem vinném le öket ellustulnék és egyálltalán nem mennénk.

Így akár milyen kedvem van megyünk!!!

2010. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyünk le mindig, de olyankor kitárt ablakban alszik a baba, úgyhogy levegőzés van.
2010. nov. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!