Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasznos a mosogatógép babátok...

Hasznos a mosogatógép babátok mellett? Időt spóroltok vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem pont ide illik a kérdés, de csak itt szoktam rendes válaszokat kapni.

Van egy egy éves babám, és most jön a második.Úgy érzem egész nap a mosogató előtt állok, és akkor is mindig van benne szennyes.Már őrjítő.

Bizonytalan vagyok.Beruházzak egy gépre?


2010. nov. 8. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos, gyorsabb és olcsóbb is. Már szinte nem is mosogatok csak a nagyobb dolgokat. És a fő előnye: a férjem is be tudja kapcsolni!
2010. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na, az én férjem hozzá sem nyúlna.Még azt sem tudja melyik evőeszköz hol van.

2010. nov. 8. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszhoz:

- anyagilag olcsóbb, mintha kézzel mosogatnék (víz, áram, mosogatószer árkalkulálásával)

- több időm jut a gyerekekre/magamra

- amikor nagyobbacskák lettek, eszméletlenül élvezték, hogy ők kapcsolhatják be és segíthetnek kipakolni belőle

2010. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam áldás a házban. Már akkor is nagy segítség volt amikor terhes voltam és minden szagtól undorodtam. Így nem kellett a kajás tányérokat sokáig szagolgatni, csak ameddig bedobáltam a gépbe. Mióta megvan a lányom, sokkal könnyebb rendet tartanom a konyhába. Pár napja elromlott, de még aznap este kértem a férjemet hogy javítsa meg, mert egy napot nem bírnék már nélküle. Szerencsére csak dugulás volt, majd frászt kaptam.
2010. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem válaszolókkal.:-))Szerintem érdemes beruházni.
2010. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha van rá anyagi keret, akkor egy percet se gondolkozz!

Irány a bolt!!!

2010. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is csak áldani tudom az eszét annak, aki kitalálta. Én kimértem egyszer, hogy állóvizes mosogatáshoz 14 liter vizet engedtem a mosogató egyik tálcájába, hogy el tudjak csak mosogatni. És a másik tálcában pedig folyó vízzel még le is kellett öblítenem, amit így nem is tudok, hogy mennyi víz fogyott el. Ehhez képest jóval kevesebb víz fogy a mosogatógéppel, ráadásul nem kell ott ácsorognom a mosogató előtt egész nap.
2010. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is van mosogatógépünk, és imádom!!

A lányom dolgait: tányér, evőeszköz, cumisüveg kézzel mosogatom, és a nagy lábasokat, edényeket is kézzel mosom, de többi megy a gépbe.

Nem nagy gép, csak 4 személyes, de így is elég 2-3 naponta bekapcsolni.

Szerintem vegyetek!!

2010. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A legjobb találmány a mosógép mellett;) 2 éve kaptam a férjemtől, és van, hogy nálunk is naponta kétszer telepakolva indítom el, három gyerek van.

Nagyon érdemes beruházni rá. Időt és pénzt spórolhatsz vele. Én leginkább az időspórolás miatt örülök neki, addig is tudok mást csinálni. Nem kell ott állni mellette, tisztán kiveszed a gépből a dolgokat, majdnem mindent bele lehet rakni. Nagyon megéri, az biztos.

2010. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1 gyerekkel ellennék simán mosogatógép nélkül. De úgy, hogy a férjem sosincs itthon és mindent én csinálok + egyetemre is járok, na így jó, hogy van. De még így sem teszek bele mindent, mosogatok eleget kézzel is. Ha semmit sem mosnék el kézzel, naponta 2* is mehetne a gép.
2010. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!