Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekesek van mosogatógép...

Többgyerekesek van mosogatógépetek? Csak időt spóroltok vele vagy vizet is?

Figyelt kérdés
Milyen tipus? Apuka is használja? Esetleg a gyerek is, ha már nagyobb -mekkora?
2011. szept. 10. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Bosch van, és vizet is spórolsz vele.
2011. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Húúúú ez jó kérdés Én is kíváncsi lennék rá:)!!!

Nekem 3 gyermekem van még kicsik és sajnos nincs mosogatógépem.Persze nagyon nagyon szeretnék majd 1et:)!!!

Viszont a tapasztalatom az (környezetemben),hogy azoknak akiknek 1 v 2 gyermek van sokkal többnek van mosogatógépe.Persze ez nem álltalanosításnak írtam meg nem is semmi féle célzás csak tapasztalat.

Szerintem időt,energiát és vízet is spoololhatunk vele.Azt mondják sokkal takarékosabb mint ha folyó víz alatt mosogatnál.

Én majd egy 12 terítékes bosh v whirpoo-t szeretnék.

Jaaa és még amit látok,hogy kisgyermekek előbb segítenek ki-be pakolni a gépbe,mint az idősebb-kamasz gyerekek:)

2011. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Van, igaz még csak hárman vagyunk, hamarosan már négyen, de amikor ketten voltunk is használtuk. Pici lányom 20 hónapos és előszeretettel adogatja a kezembe a tányérokat , így jó, legalább nem kell a nagy hasammal hajolgatni :-)

BOSH-t vagy AEG-t vegyetek, esetleg ELECTROLUX-ot. Nekünk Candy van, ezt a márkát nem ajánlom. Az előzőekben felsoroltak vannak még a családban/ ismerősöknél, és sokkal szebben, csendesebben mosogat, mint a miénk, pedig mi is rendszeresen tisztítjuk speciális folyadékkal.

Ja nálunk apuka pakol bele előszeretettel :-))

2011. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


12 terítékes nálunk sajnos nem fér el, panelban lakunk... :)


Várok még tapasztalatokat!

2011. szept. 10. 13:37
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Bosch van, takarékos a vízzel és nagyon nagy segítség 4 gyerek mellett, napi szinten megy.
2011. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron vettünk. Én szeretek mosogatni amúgy, de ezzel időt takarítok meg.

Nekünk Whirlpool márkájú van. Kissé idegenkedtem először tőle, mert a Whirlpool mosógépét nem hallottam még senkitől dicsérni. De a mosogatógépet igen és nálunk is bevált.


Kicsi a helyünk, mert utólag szereltettük be, így mi is a 9 terítékeset vettük, ami eddig bőven elég.

2011. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Van mosogatógép, időt és vizet is spórolunk vele. Kicsi, csak 8 személyes, de elég bőven. Igazából csak bögréket, tányérokat és evőeszközöket mosok vele. A cumisüvegeket, a gyerekek műanyag poharait és tányérkáit kézzel mosogatom, illetve a lábasokat is.

Nagyon szeretem, kb 3 naponta elég beindítani. NÁlunk csak én használom, én pakolok be és ki, a férjem nem, a gyerekek pedig még picik hozzá.

2011. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
vizet még nem tudom, nem néztem, de gázt éppen fele annyit fogyasztunk vele, mint eddig. ui. gázkazán melegíti a folyóvizet. havonta diktálok gázórát, a nyári eddigi 40 helyett csak 20 fogy. szerintem ez már alapból 2-3 ezer ft....
2011. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

nekünk Bosch van, úgy tudom, 12 személyes, de az a 40X60 cm-res, szóval lehet, hogy csak 9 személyes. Nagyon szeretem, ha a férjem egyedül van, ő is használja, elvégre büszkén vallja, hogy az ő ötlete volt. Mindent belerakok, főleg az edényeket. Nekem fontos, mert a konyhában nincs meleg vizem.

1 gyerekes, 25 hetes km.

2011. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Bosch van, és 12 terítékes. Így is hamar megtelik, nem érdemes kisebbet venni! Én imádom, egy álom! Kevés vizet használ, minden edény gyönyörű, és nem áll görcsbe a gyomrom a mosatlan láttán.

Egy-egy nagyobb családi rendezvény után aztán tényleg imádom. Ami nálunk még fontos volt, hogy bojler melegíti a vizet, és ha sokat mosogattam, akkor már kevés volt a fürdéshez a meleg víz, így viszont már ez sem probléma.

2011. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!