Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 hónapos lányomnak mibe...

16 hónapos lányomnak mibe keverve próbálhatnám meg odaadni a smecta-t? Se vízben oldva, se teáben se pedig a gyümölcslében elkeverve nem hajlandó lenyelni. Inkább nem iszik, ha benne van a por akármelyikben is.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hány és nem issza meg inkább adjál neki HIpp ORS -t .
2010. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne keverd semmibe, mert az evést is megutáltatod. Próbáld elmagyarázni, vagy ígérni vmit, pl. ha beveszi, aztán énekelsz neki. Magyarázd el, hogy miért kell bevenni. Ha nem tudja, persze hogy nem akar rosszízűt enni.

Ha nem megy inkább menj vissza a dokihoz, kérj mást!A lányom 10 évesen is öklendezett a smectatól, a tablettát meg simán lenyelte. Talán írnak nektek szirupot.

Próbálj neki széntablettát adni. Ha az sem megy, akkor adj étcsokit, minél feketébbet, az megfogja a hasát.

És csak répát, krumplit egyen!

2010. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

én joghurtba kevertem ,így mindig megeszi.de épp kisadagba,hogy pár kanállal túl legyen rajta.

2010. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha iszik, akkor minek akarod adni neki, igyon csak simán sok folyadékot.
2010. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem hány,így maradnék ennél a gyógyszernél,már csak azért is,mert ez van itthon,és nincs kikerekedve a pénztárcánk,hogy mindenfélével próbálkozzak.

Kipróbálom a joghurtot,hátha nekünk is beválik.


Köszönöm a válaszokat!


Ja,

2. válaszadó! Egy 16 hónapos nem tudom hogyan érthetné meg,hogy megy a hasa. Egy 2 évesnél beválik,de nem egy 16 hónaposnál az éneklés vagy valami hasonló.

És 4. válaszadó! Úgy látom,nem értetted,miről van szó. a smecta egy hasfogó por,amit folyadékba kell elkeverni és így elfogyasztani. Gyerekek és felnőttek egyaránt használhatják.

2010. nov. 12. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a 16 hónaposnak is el kell magyarázni, hoyg be kell venni és nem jó, de muszáj, és nem lesz beteg.Röviden és határozottan. Hogy elemeld a kaják közül, érezze, hogy ez most más. Lehet h nem érti, de megérti a hangod és arckifejezésedet. Sokkal könnyebben bemegy, ha elmondod. Bár akkor sem biztos, de növeli az esélyt. Ha joghurttal se megy, próbáld ki az étcsokit! Tényleg jó, 195 ft.
2010. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én joghurtba, vagy pépes gyümölcsbe (alma, alma+narancs) keverem, úgy nem veszi észre az ízét. Folyadékba nem túl jó, mert azonnal leülepszik az aljára.
2010. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!