Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írna valaki olyan oldalt a...

Írna valaki olyan oldalt a neten ahol karácsonyi lapra a gyerkőceim képét rá tudom varázsolni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyet nem tudok, de gondoltam, megosztom az én módszeremet:

A gyerekeket pirosba öltöztetem (van pl. rénszarvasos piros pulcsija), együtt leültetem őket egy nagy fotelbe és fotózom őket. Ökörködnek, vigyorásznak, fotózok. Végül kiválasztom a legjobb képet, a kép aljára, vagy bármelyik praktikus, sötét részére rászerkesztem egyenként fehér betűkkel, hogy pl. Mamának sok szeretettel, xy-tól, 2010. Karácsonya. xy a gyerek(ek) neve.

Ez nem nagy munka, a legtöbb idő az összes rokonnak, barátnak egyedi feliratot csinálni. Előhivatom a képeket és az ajándék mellé megkapják. Nagyon örülnek neki és évente tuti friss képük van, amiket sorra ki is raknak egymás mellé és lehet látni, hgy nőnek évről évre a gyerekek.

Először az első gyerek egy éves volt, mikor csináltam, jelenleg 5 éves, tavaly már a kistesókkal (akkor 1 évesek voltak) közös kép készült, édesek rajta nagyon. Huncut vigyor, gyereki rajongás a szemekben, hiszen rám néztek mosolyogva, mikor a kép készült, tesó meg nevettette a kicsiket, azok vigyorogtak, ahogy csak tudtak...

Ha gondolod. És nem művi.

2010. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Itt nagyon sok témában találsz keretet, remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 13-as karácsonyi keret tök jó, lehet idén ebbe rakom a kész képet! :-)

Első voltam

2010. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legegyszerűbb: feltöltöd a képet a gyerekről, majd ráhúzod a keretet, lemented, és kész.

A karácsonyi kereteket itt találod: Occasions : Merry Chirsmas

Sok sikert!

2010. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm tényleg nagyon jók!
2010. nov. 13. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekérdezek, de engem is nagyon érdekelne ez a dolog. Utolsótól szeretném megkérdezni, hogy leírná hogyan kell feltölteni a képet, (vagy az egész folyamatot), mert egy dekát se tudok angolul.

Nagyon szépen megköszönném!

2010. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az az oldal, amit a az utolsó előtti válaszoló belinkelt, köszönöm én is.

Az utolsó válaszolónak, igaz nem tőlem kérdezted, de megpróbálok segíteni. Ha rámész az oldalra, ott van, hogy upload your photo, rányomsz a tallózás gombra és kiválasztod a képet, amit fel szeretnél tölteni. Majd lejjebb görgetsz, és látni fogod a képedet, és mellette a kereteket. Ott kiválasztod az occasions-t, azon belül pedig az xmas feliratút, rákattintasz arra a keretre amit szeretnél, majd ha rámész az egérrel a képre, tudod benne igazítani, az egérgombot lenyomva tartva. Ha kész, legörgetsz a lap aljára, és megnyomod a save gombot.

2010. nov. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

00.13-as vagyok. Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak a segítséget. Addig sikerült megcsinálnom a képet, ahogy írta, de a Save gomb megnyomása után mi következik? Hogy tudom lementeni magamnak az elkészült képet?

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki segít!

2010. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na megint én vagyok, az utolsó előtti válaszoló, remélem nem baj, hogy én válaszolgatok itt, nem én küldtem a linket.

Én úgy mentettem le a gépemre, hogy jobb gombbal rányomtam a kész képre, és a mentés másként kiválasztottam, adtam neki egy nevet, és kész. Lementette a letöltések közé.

2010. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, örök hálám neked! Sikerült megcsinálnom. Nagyon nagyon örülök neki, és mégegyszer köszönöm neked a segítséget!
2010. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!