Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, hogy most...

Mit szólsz ahhoz, hogy most mennyien felteszik a karácsonyi képeket az iwiwre?

Figyelt kérdés

...a karácsonyi fotóalbumot, hogy mit kapott a gyerek...én rosszul vagyok tőle.

Nekem van fenn 6 kép, ennyi, minek másnak semmitmondó fotókat feltenni?


2010. dec. 29. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem szolok hozza.

Ha valami nem erdekel, mondjuk nem tul kozeli ismerosok mindennapjairol fotok, akkor azt nem nezem meg.

Akire kivancsi vagyok, azt megnezem, ha nem is az osszes kepet, de nehanyra rakattintok.

Javaslom esetleg neked is, hogy olyanra szenteld az idodet, idegrendszeredet, ami erdekel, boldogga tesz, szorakoztat, a tobbit hagyd meg masoknak. De termeszetesen ez csak egy otlet.

Es nem, nem azert "vedem", a fotofeltoltogetoket, mert nekem is 400 kep van az adatlapomon, sot nem is vedem oket, csak siman elfogulatlan vagyok veluk is, veled is.

2010. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert neked biztos nincs olyan barátod, rokonod aki külföldön vagy nagyon messze él tőletek. Én személy szerint szeretem nézegetni a képeket és legalább itt nyomon tudom követni ismerősöm gyerekei milyen szépen nőnek. Én személy szerint örülök a hasonló képeknek. És ezért én is rakok fel mindig frisset.Persze mértékkel mindig egyet kettőt. De az évek alatt összejött már egy pár darab az oldalamon.Már karácsonyit is raktam fel.Külföldön élő ismerőseim már reagáltak is rá és ők is raktak már fel. Szerintem a te gondolkodásoddal van a baj.
2010. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

Valakinek ez az élete... :) A maga mutogatás,hogy 86 képet tölt fel hetente,stb...

Engem igazán nem érdekel,max jót röhögök rajta. ;)

2010. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem zavar ez a karácsonyi fotóáradat, mindenki olyan képet tesz fel, amilyet akar.

Ami engem nem érdekel, azt nem nézem meg.


Az egyetlen amit utálok, ha valaki pucér képet tesz fel a babájáról. Aztán a sok perverz pedofil azt csodálja.

2010. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is sok kép van fennt.Teszem még karácsonyi nincsen.De.....1000 kmre lakunk a családtól.Tudják nézgetni.A másik ha bántja a szemed minek nézed???
2010. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Minek foglalkozol másokkal? Nincs jobb dolgod?

Én is örülök neki, hogy a távol élők gyerekeit láthatom, ha másként nem, akkor így.

Ha zavar, akkor tiltsd le a hírfolyamot.

2010. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem is használom már az iwiwet, szóval nem tudom mi van ott, mióta facebook-on fent vagyok. De amúgy mégis mikor tegyék fel, júniusban? :D

Jó lenne már leakadni róla, hogy ki hány képet tesz fel és hova.

2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

De most őszintén! A rokonoknak nem lehetne elküldeni privátban a képeket, persze csak ha kérik.

Még mindig nem értem minek kell az egész fotóalbumot felrakni... sőt van aki mindennap rak fel magáról képet...

2010. dec. 29. 16:13
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Te ezt nem érted, én meg azt nem, hogy miért kell havonta kiírni egy kérdést arról, milyen idegesítő, hogy ennyi meg annyi képet kiraknak az iwiwre.
2010. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Például azért nem küld az ember privátban képet, mert sok levelezőprogram nem küld el nagy fájlokat, és ha én 20 képet szeretnék megmutatni a gyerekeimről akkor ahhoz is jogom van. És ha ezt nem szeretném 10x5 levélben küldözgetni mindenkinek külön akkor felteszem az iwiw-re és kész. Neked meg nem köztelező nézegetni. Erről már hallottál?
2010. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!