Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi kellemetlen ajándékok?

Karácsonyi kellemetlen ajándékok?

Figyelt kérdés
Közeledik a karácsony. A szülők rémálma az az ajándék, ami semmire sem való, a gyermek nem tudja használni! Kíváncsi lennék, gyermekeitek milyen felesleges, haszontalan ajándékot kaptak, amit mosolyogva illett megköszönni, de soha semmi hasznát nem vettétek.
2010. dec. 18. 10:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Bár nem Karácsony, hanem Mikulás, de az is most volt, ezért megírom :). A fiam nagyon szereti a tűzoltó autókat. Jött a Mikulás, és a nagypapától, a keresztanyától és nagynénitől is ugyanazt a típusú tűzoltó autót kapta. A harmadik csomag kibontásánál már csak röhögtünk. Legalább van egy egész tűzoltó csapata ugyanolyan tűzoltó autókkal, és mivel úgyis van egy 4 hetes öccse legalább neki is marad épen egy darab tűzoltó (talán) :D. Tanúság, legközelebb jobban össze kell hangoltatni az ajándékok-ajándékozók listáját. Minden esetre mindenkinek nagyon megköszöntük az ajándékokat :).
2010. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Mi keresztanyutól kaptunk egy cumiláncot, mikor még pát hónapos volt, azzal az indokkal hogy igy nem kell keresgélni majd a cumit éjszaka ha kiköpi. Csak azt felejtette el hogy a nyakára tekeredig és megfullad, vagy bármi más baja lehet. Nem mondtam neki hogy nem fogjuk használni szépen megköszöntem és azóta is ott van a pelusos polcon.

Meg húsvétra kapott (mikor 4 hónapos volt) egy 80-as nacit, jó igaz azóta belenőtt, de ezt akkor nem tudtam értékelni, most már szeretjük azt a nadrágot.

2010. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan így vagyunk a hátizsákkal!

Mami vett 1- et, sógornőm a másodikat, barátnőm a 3-at! De egyet sem vesz fel a gyerek:)


Mami konyhát akart venni karácsonyra, de már van itthon meg a másik maminál is. A dédi kabátot akart a gyereknek, de van 2 overálja 2 kabátja! Kitaláltam vegyenek kisasztalt kisszékkel karácsonyra, mert az nincs, de elrajzolgatna 2 éves lányom, kiváncsi vagyok mit vesznek mert elmondtam honnét milyet szeretnék:)

2010. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly karácsonyra 3 favonat szettet kaptunk.

Amikor megszületett, és jöttek látogatni, kaptunk 92-es nadrágot, felsővel (2 éves korára belenőtt)

Kaptunk kabátot, olyat ami hatalmas volt, nyárra nőtt bele, következő télen már kicsi volt.

2010. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Huhh, látom, mások is kaptak "értelmes" ajándékot!

Már előre félek a karácsonytól, hogy anyósomék már megint mivel lepik meg a gyerekeket. Sajnos soha nem kérdezik meg, hogy mit vegyenek, mindig ők vásárolnak, ami nekik tetszik, így sokszor volt olyan, hogy ugyanazt a dolgot vették meg ők is, mint mi. S utána meg megsértődnek.

2010. dec. 18. 13:23
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok ezzel, mindenki odaadja a pénzt, és én vásároljak. Persze ez így jó, mert tényleg olyat veszek, ami jó, viszont így is annyit rohangálok ajándékok után, hogy hihetetlen. Néha nem bánnám, ha a rokonság is előállna legalább az ötlettel, hogy mit vegyek.
2010. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Anyóstól mindig hasznavehetetlen dolgokat kaptunk, nem csak karácsonykor, hanem máskor is.

Az ő elve, hogy olcsó legyen. Így megveszi a párszáz forintos szar, apró kütyükből álló "játékokat" a gyereknek. Már 1 évesen is kapott ilyen szarokat, amik millió apró, széeteső alkatrészekből álltak. Ment a kukába.

Aztán a másik kedvence az olcsó popsitörlő. Olyan volt, mint a szalvéta... Ment a kukába.

Olcsó pelenka (15 ft/db). Mrthogy nagyon jó. Persze, ment a kukába...


Idén végre szóltunk neki, hogy ninkább pénzt. Na így a gyerekek karácsony+névnap+szülinap+télapóra kaptak 2ezer ft-ot összesen. Nem tudtam, hogy örüljek vagy sírjak a nagylelkű adománynak.

2010. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ruhát nem szeretek kapni...se magamnak, se a gyerekeimnek. 7 éves lányom már a második lány a családunkban, ennek köszönhetően már kb. 70!!! db pulóvere van... Anyósom lelkes vásárló, ezt már írtam itt. Most megint kijelentette, hogy szeretné, ha a karácsonyra szánt pénzből ruhát vennék az unokáinak... Mondtuk neki a férjemmel, hogy köszönjük, de már inkább új szekrények kellenének a ruhahalmoknak...Megértette, így a ruhák helyett játék lesz:)
2010. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Anyósom tud iszonyatosan csúnya,ronda műanyagból készült,hullós hajú,ilyesztő babákat venni.


Aztán: (szintén anyós)vettünk műanyag,gurulós doboz tárolókat a játékoknak,mert előtte ilyen hálós tárolónk volt,de nem volt stabil,folyton felborult,aztán elöregedett a háló és el is szakad. Tudta/látta,hogy lecseréltük 6db egyformára: következő látogatásnál beállított egy hálós tárolóval (ami még színben sem illik a szoba egyetlen pontjához sem!!!)

Szerencsére azért többnyire normális dolgokat vesz,inkább ilyen nagyon gagyi apró dolgok vannak,amikkel a legnagyobb bajom általában az,hoyg életveszélyesek.

2010. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Rendszeresen csokit kap 9 hónapos tejallergiás fiam...
2010. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!