Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nőgyógyászt a 18....

Ajánlanátok nőgyógyászt a 18. kerületi Zsebők Zoltán Szakrendelőben? Kismama vagyok, felfogadni nem szeretném. Most költöztünk a kerületbe.

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos csak (egy nagyon jó) magán dokit tudok Neked ajánlani a 18. kerületben. Tavasz óta nem rendel az sztk-ban:(
2010. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Magán dokit nem igazán szeretnék fogadni. Mivel a dél-pestiben fogok szülni, és ott ha jól tudom, ha nem szükséges, akkor nincs bent orvos, ezért majd csak a szülésznőt szeretném felfogadni. Olcsóbb is, mint egy magán doki, meg sokak szerint többre megyek egy fogadott szülésznővel, mint egy fogadott orvossal.
2010. nov. 15. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van! Nekem dokim van, de csak mert több, mint 10 éve hozzá járok. Egyébként tényleg a szülésznővel jársz jobban! Mondjuk erről szerintem néhány nap múlva többet tudnék mesélni, mert épp mára vagyunk kiírva a babámmal:)

Jó babavárást kívánok!

2010. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem hogy végül kihez mentél és mi volt a tapasztalatod? Szeretnék egy kedves és megbízható, türelmes orvost találni az általad említett szakrendelőben.

Nagyon köszönöm a segítséget!!! :)

2011. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!